Reklama

Biuro reklamy Poznańskiego prestiżu

Poznański prestiż to pierwszy i najpopularniejszy magazyn lifestylowy w Poznaniu. Od 7 lat jest gwarantem jakości i rzetelnego dziennikarstwa. Nasi dziennikarze to ludzie z pasją, którzy z zamiłowania do ludzi i dobrego pióra co miesiąc przemierzają setki kilometrów po mieście, w poszukiwaniu ciekawych historii.

Poznański prestiż to również skuteczna platforma reklamowa dla Twojego biznesu. To doskonałe miejsca dla Twojego lokalnego marketingu!
Magazyn drukowany dociera co miesiąc bezpłatnie do 1200 starannie wyselekcjonowanych miejsc dystrybucji w Poznaniu takich jak – gabinety SPA, dealerzy samochodów, restauracje, hotele, biurowce, gabinety medycyny estetycznej etc., uzyskując dotarcie do około 150.000 poznaniaków miesięcznie.

Poznański prestiż to także szeroka gama produktów online – portal www.poznanskiprestiz.pl to dzisiaj najnowocześniejsza platforma lifestylowa w mieście uzyskująca kilkusettysięczne zasięgi każdego miesiąca. To także dobrze rozbudowane social media, uzupełniające portal i mogące stanowić uzupełnienie Twojej kampanii.

Chcesz zaistnieć na łamach najpoczytniejszego magazynu lifestylowego w mieście? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie propozycję. Nie daj się wyprzedzić i dołącz do najlepszych i najbardziej prestiżowych firm w Poznaniu i Wielkopolsce!

Dokumenty do pobrania:

1. Ogólne warunki zamieszczania reklam2. Dane techniczne reklam

Dzał reklamy: