Kim jesteśmy?

Poznań, miasto gospodarności i biznesu. Taką opinię o naszym fyrtlu mają mieszkańcy pozostałej części kraju. Wpisując się w trend lokalności i lifestyle’u, z myślą o promocji poznańskiego biznesu i przedsiębiorczości, w 2017 roku powstał pierwszy w Poznaniu magazyn lifestylowy. Dziś najbardziej rozpoznawalny w tym segmencie, tytuł prasowy w naszym mieście.
Ale Poznański Prestiż to nie tylko biznes i przedsiębiorczość. Od samego początku tematy takie jak kultura, sztuka, design są bliskie naszemu sercu. Wspieramy młodych twórców, czynnie uczestniczymy w codziennym życiu miasta, dokładając do jego życia swoją cegiełkę, cyklicznie organizując Śniadania Poznańskiego Prestiżu – spotkania na których dzięki szerokiemu zasięgowi magazynu spotykają się przedstawiciele biznesu, kultury czy poznańskich stowarzyszeń.
Na łamach Poznańskiego Prestiżu prezentujemy tez najnowsze kolekcje modowe poznańskich projektantów, podpowiadamy jak zadbać o zdrowie i urodę, polecamy lokalne restauracje i podpowiadamy na co warto pójść do kina.

Poznański prestiż to bezpłatny magazyn lifestylowy dostępny w przeszło 1200 miejscach Poznania. Znajdziecie nas w renomowanych restauracjach, hotelach, gabinetach SPA, gabinetach medycyny estetycznej, w salonach samochodowych, biurowcach, a więc wszędzie tam, gdzie toczy się życie miasta.

7 lat na rynku

Poznański prestiż – lifestyle opleciony Wartą