Tasty Postcards piszą list do Św. Mikołaja

TASTY POSTCARDS Świąteczne prezenty, Stary BrowarTASTY POSTCARDS Świąteczne prezenty, Stary Browar

Zgadywanie marzeń bliskich to wdzięczna zabawa, ale może by tak zachęcić rodzinkę do wspólnego napisania listów do Świętego Mikołaja..? W ten sposób lepiej poznacie ich zachcianki, a prezenty gwiazdkowe będą strzałem w 10! Poprosiliśmy ekipę Tasty Postcards, Ewelinę, Michała i małego Piotrusia, żeby opowiedzieli nam, jakie świąteczne podarunki szczególnie ich uradują.

Tekst: Ewelina Walczak | Tasty Postcards

To ten czas w roku! Dla Piotrusia to pierwsze święta, kiedy może w końcu wyrazić w słowach, co by chciał znaleźć pod choinką. Dlatego wspólnie postanowiliśmy napisać list do samego Świętego Mikołaja oraz poszukać inspiracji w Starym Browarze. Na liście znalazło się duuużo zabawek, w tym duża żółta koparka, Koci Domek Gabi z ulubionej bajki Piotrusia i oczywiście pociąg! …a skoro zabawki, to oczywiście kierunek: Smyk (Pasaż 0). Tutaj każde dziecko spełni jakieś swoje marzenie. Razem z Piotrusiem lubimy co wieczór czytać – koniecznie zawsze dwie książeczki! Przy takiej intensywności warto zadbać o różnorodność. W Empiku (Pasaż 0) znajdujemy nową książeczkę z ulubionej serii Piotrusia o Puciu oraz zimową Kicię Kocię.

Wizyta w Browarze to również wizyta w pop-upie Manu Store (Pasaż 0), gdzie Piotruś wybrał zestaw z pociągiem (jakżeby inaczej) oraz zabawkowy aparat marki Little Dutch produkującej przepiękne zabawki, które ucieszą oczy każdego rodzica. Odwiedzamy również Lego Store (Atrium +2) w poszukiwaniu pierwszego zestawu klocków (już nie Duplo!) oraz stoisko ROBOTIME (Pasaż 0), gdzie można znaleźć zabawki DIY. Na koniec trafiamy do NEWBIE (Atrium 0), gdzie przymierzamy piękny świąteczny sweterek z pasującą do niego czapką z pomponem, a pluszowy lisek wraca z nami do domu już teraz, bo Piotruś pokochał go w sekundę!

Prezenty dla Rodziców

Przy okazji sami szukamy prezentowych inspiracji – tym razem dla siebie. Michał marzy o eleganckim zegarku oraz książce o sztuce. Ładna koszula czy marynarka z Bytom (Atrium 0) również wywoła uśmiech na jego twarzy. No i oczywiście nie zapominajmy o jedzeniu – voucher na steka do Whiskey in the Jar (Dziedziniec) zadowoli każdego amatora mięsa.

Dla mnie książka kulinarna to zawsze dobry pomysł na prezent, na przykład “Nowe rozkoszne” czy “Pomidor” Beaty Śniechowskiej (dostępne w Empiku). Cudownie będzie również znaleźć pod choinką stylowy zegarek (na przykład ten z butiku Swiss w Pasażu) czy biżuterię z mojej ulubionej marki – Ania Kruk (Pasaż 0). Udanym prezentem także byłby na przykład ciepły szalik z nowo otwartego w Starym Browarze butiku Elementy (Pasaż +1), gdzie chce się kupić wszystko. A na przytulne zimowe wieczory cudowny kremowy świąteczny koc ze sklepu Duka (Pasaż +1), pod którym będziemy spędzać rodzinne wieczory.

Ewelina Walczak | Tasty Postcards

Ewelina Walczak

Tasty Postcards
REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

TASTY POSTCARDS Świąteczne prezenty, Stary BrowarTASTY POSTCARDS Świąteczne prezenty, Stary Browar
REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA