Prezenty dla ukochanych kobiet – pomysły Pauli

Paulina Domowicz

Być obdarowanym przez osobę o tak świetnym guście jak Pauli to przyjemność! Ostatnio mieliśmy okazję śledzić prezentowe łowy stylowej poznanianki. W Starym Browarze Pauli szukała upominków dla Mamy, córek i przyjaciółek. Zobaczcie, jakie salony w naszym centrum uzyskały od Pauli wyróżnienie #PrezentowyRaj! 

Innowacje pod choinkę

Kultowy zestaw do stylizacji włosów Dyson to “must have” według Pauli (i tajemnica jej pięknych fal). Produkty marki możecie przetestować i kupić na stoisku w Pasażu. Hojny Gwiazdor znajdzie świetne prezentowe propozycje w Denon Store. Dostępne tutaj słuchawki to jakość dźwięku i piękno designu. Podczas zakupów możecie liczyć na fachową pomoc doradców, a nawet… wypożyczyć wybrany sprzęt do testów w domu!

Upominki dla zmysłów

Rituals to jeden z ulubionych sklepów Pauli w Starym Browarze. Przed Świętami wychodzi stąd z wielkimi torbami upominków dla przyjaciółek. Niezawodny pomysł na prezent to zapachowe świece – ogromny wybór pięknych aromatów proponuje Yankee Candle w Atrium. Odkrycie Pauli to nowy sklep L’Erbolario w Pasażu. Naturalne kosmetyki i zapachy będą miłą świąteczną niespodzianką. Pauli lubi rozpieszczać ukochane kobiety luksusowymi zapachami i produktami do make-upu. W Douglas wybiera te ulubionych marek: Jo Malone, Chanel i Dior.

Stylowa Gwiazdka

Przed Świętami Pauli zawsze zagląda także do browarowego butiku z biżuterią Freywille. Tutaj wybierze zapewne piękny upominek dla Mamy. Jesteśmy ciekawi, co sama Pauli chciałaby znaleźć pod choinką… Okrzyk zachwytu w salonie Mensa Home i wszystko jasne: kto chce uradować w Święta Pauli, powinien wybrać dla niej figurkę z serii Zodiak od Christel Marott. Na koniec Pauli szuka stylizacji dla siebie na wigilijną kolację. W garniturze BOSS wygląda jak milion dolarów! Przy okazji wypatrzyła jeszcze jeden pomysł na prezent: piękne kolekcje zegarków. Wesołych Świąt!

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Paulina Domowicz
REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Artykuł przeczytasz w: 3 min.
Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA