FLUO DUO – kolekcjonerskie okazy zajęcy Starego Browaru z limitowanej edycji na 2023 rok, już od jutra w sprzedaży!

Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar

Przykicały! Zające opanowały Stary Browar już po raz piętnasty! Jubileuszową odsłonę wielkanocnej tradycji świętujemy w towarzystwie wibrujących energią okazów. Zające FLUO MAGENTA i FLUO ORANGE, czyli limitowane, kolekcjonerskie figurki z edycji na 2023 rok, już od jutra w sprzedaży!

Jak co roku, Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Tej wiosny rządzą radosne neony! Poznajcie FLUO DUO – zająca w neonowym odcieniu à la magenta i zarażającego energią pomarańczowego uszaka! To limitowane, kolekcjonerskie okazy, dostępne wyłącznie w tym roku!

Zające Stary Browar
FLUO DUO – kolekcjonerskie okazy zajęcy Starego Browaru z limitowanej edycji na 2023 rok, już od jutra w sprzedaży! 4

Jeden zając wiosnę czyni

Zające Starego Browaru to poznański symbol wiosny – wraz z pojawieniem się uszatego zastępu świat na powrót nabiera kolorów! Miały być tylko sezonową scenografią. Jednak, kiedy w 2009 roku uszaki zawitały do Starego Browaru po raz pierwszy, z miejsca pojawiły się pytania: gdzie można je kupić? Od 2010 roku, kilka tygodni przed Wielkanocą, organizowana jest sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek. Browarowe zające są pożądanym „towarem”. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. „Panie, za czym ta kolejka?!”. „Za uszakiem!”. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Instagram co roku zalewają setki zdjęć domowych scenek z wielkanocnymi figurkami w roli głównej. Udało Ci się kupić uszaka z limitowanej edycji? Oznacz zdjęcie @starybrowar!

Zające Stary Browar
FLUO DUO – kolekcjonerskie okazy zajęcy Starego Browaru z limitowanej edycji na 2023 rok, już od jutra w sprzedaży! 5

A może… zając za darmo?

Złap zająca w aplikacji! Zbierz paragony ze sklepów, knajpek i punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł z przynajmniej trzech miejsc, zeskanuj je w browarowej aplikacji i odbierz nagrodę, szczegóły na temat promocji znajdziesz tutaj.

Zające Stary Browar
FLUO DUO – kolekcjonerskie okazy zajęcy Starego Browaru z limitowanej edycji na 2023 rok, już od jutra w sprzedaży! 6

Harmonogram sprzedaży zajęcy Starego Browaru 2023:

11 marca 2023 r. – sprzedaż figurek fioletowych 26 i 46 cm

18 marca 2023 r. – sprzedaż figurek 26 cm edycja 2023 kolory Fluo Magenta i Fluo Orange

25 marca 2023 r. – sprzedaż figurek 46 cm edycja 2023 kolory Fluo Magenta i Fluo Orange

Ważne informacje:

  • sprzedaż odbywa się wyłącznie stacjonarnie w punkcie KIC SHOP w Atrium na poziomie +1 (obok salonów Taranko i Monnari);
  • nie ma możliwości zakupu figurek online lub rezerwacji;
  • jedna osoba może kupić maksymalnie 1 figurkę w danym kolorze/rozmiarze;
  • płatność na miejscu, wyłącznie kartą;
  • zające Starego Browaru to przedmioty kolekcjonerskie, liczba figurek dostępnych w sprzedaży jest limitowana.

Cennik:

Figurki fioletowe 26 cm – 120 zł

Figurki fioletowe 46 cm – 160 zł

Figurki z edycji 2023 neonowe 26 cm – 180 zł

Figurki z edycji 2023 neonowe 26 cm – 260 zł

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar|Zające Stary Browar
REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA