13 stycznia Stary Browar rozda dzieciom świąteczne dekoracje!

Dekoracje świąteczne, jakie towarzyszyły klientom Starego Browaru w przygotowaniach do Gwiazdki 2023 zainspirowała dziecięca radość. Kolorową instalację, która od listopada zdobiła wnętrza Atrium i Pasażu, zadedykowano właśnie dzieciakom. Radością trzeba się dzielić, dlatego zespół centrum handlowego zdecydował, że po Świętach elementy scenografii stworzonej przez manufakturę KOKO CARDBOARDS trafią do małych poznaniaków. 13 stycznia kartonowe pierniczki, lizaki, skarpetki i inne ozdoby zostaną bezpłatnie rozdane dzieciom.

Akcja rozpocznie się w sobotę 13 stycznia o godz. 10:00 na Placu 4 Kolumn w Pasażu, obok Sali Zabaw Fikołki i sklepu Smyk. – Zapraszamy dzieci z rodzicami do przyjścia do Starego Browaru i wybrania kartonowych ozdób – niech za rok posłużą do przystrojenia Waszych domów i mieszkań – mówi Joanna Tupalska, Dyrektor Marketingu Starego Browaru. Dekoracje będą rozdawane za darmo do godz. 18:00 lub do wyczerpania zapasów.

Dziecięca radość inspiruje

Autorką projektu świątecznej instalacji w Starym Browarze jest Kacha Novak z KOKO CARDBOARDS. Projektantka opowiedziała o inspiracjach i kulisach powstania ostatniej odsłony dekoracji. – W lutym minie 10 lat, od kiedy zostałam zaproszona przez Stary Browar do poprowadzenia moich pierwszych warsztatów kreatywnych dla najmłodszych. Przez kilka kolejnych lat w ramach tej współpracy miałam zaszczyt spotkać kilkaset dzieci – wspomina Kacha. To miało ogromny wpływ na rozwój mojej pracy z tekturą. W 2019, już jako rodzinna manufaktura, wykonaliśmy pierwszą dekorację świąteczną dla Centrum, co było dla nas wielkim wyróżnieniem i sukcesem. Tegoroczna aranżacja dedykowana jest przede wszystkim dzieciom, bez których nie byłoby mnie w Starym Browarze. Zdecydowałam się „napisać” ją ich językiem: kolorem, formą i nastrojem, aby to ich serca i oczy cieszyć najbardziej! Stary Browar co roku zaskakuje poznaniaków nową świąteczną oprawą. – Dostarczanie Klientom niezapomnianych doświadczeń towarzyszących ważnym okazjom to nasza specjalność! – mówi Joanna Tupalska ze Starego Browaru.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA