Zamieszkaj obok Wilsona. TEGO Wilsona. Drzwi otwarte w Perfumiarni

Perfumiarnia Drzwi otwarte

Zamieszkaj w jednym z ostatnich wolnych mieszkań w Perfumiarni, powstałej tuż przy parku Wilsona. Albo wybierz spośród wielu dostępnych mieszkań gotowych w 2025 roku w PERFUMIARNI_2.

Przyjdź, zobacz wysoki standard gotowych domów, rzuć okiem na plany powstających mieszkań. Umów się i zobacz jakie mieszkania skrywa w swoich wnętrzach Perfumiarnia. Zostaniesz oprowadzany po ogrodach, pięknych częściach wspólnych, mieszkaniach wysokich na 3 lub 3,5 m. Wszystkie są gotowe. Część z nich nadal stanu wolnego.

Dodatkowo w tych dniach otwarty będzie showroom Hamptons by Hania, u której możecie znaleźć nie tylko niesamowite meble czy dodatki do swoich wnętrz, ale również zespół Hamptons by Hania dostępny będzie dla Was, aby skonsultować się w sprawie aranżacji Waszego nowego mieszkania w Perfumiarni.

W celu umówienia wizyty podczas drzwi otwartych zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 533 871 933 lub mailowego perfumiarnia@wparkuwilsona.pl.

Uwaga! Spotkania umawiane są konkretną godzinę.

Gdzie? ul. Śniadeckich 10A, Poznań (miejsce spotkania – Konsjerż Perfumiarni) – parter / wejście przy klatce A

Kiedy? 16 i 17.03.2024 (sobota i niedziela) w godzinach 9:00-16:30

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Perfumiarnia Drzwi otwarte
REKLAMA
REKLAMA

Tej Poznań! Salon Greenpoint i Top Secret zapraszają do zabawy

Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu

Greenpoint i Top Secret to dwie polskie marki odzieżowe z  długoletnią  tradycją i pasją do mody. Kolekcje marek, tworzone z sercem przez utalentowane projektantki. Z okazji otwarcia łączonego salonu Greenpoint i Top Secret marka zaprasza do do wyjątkowej zabawy!

„Chcemy wyrazić w nich i podkreślać przede wszystkim kobiecość. W ostatnim czasie połączyliśmy swoje siły, mocno się rozwijamy i otwieramy nowe salony w kolejnych lokalizacjach, by być jeszcze bliżej naszych Klientów w całej Polsce. Niedawno nasz najnowszy, łączony sklep Top Secret i Greenpoint pojawił się w Galerii Handlowej Posnanii. To wyjątkowe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie” – mówią przedstawiciele marek i dodają – Z tej okazji postanowiliśmy się odpowiednio przywitać z poznaniakami i zaprosić do udziału w wyjątkowej zabawie. Wysiadając na przystanku Rondo Rataje lub Politechnika  zwróćcie uwagę na lustrzane ramki. Możecie poprawić sobie w nich fryzurę, uśmiechnąć się do siebie lub zrobić selfie i złapać wyjątkowe nagrody. Wystarczy, że pokażecie zdjęcie w naszym salonie, a otrzymacie specjalny rabat -30% przy zakupach za min. 99,99 zł. To jednak nie wszystko! Wrzućcie zdjęcie na swój profil Instagram, dodajcie odpowiednie hasztagi i oznaczenia, by wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać aż 1000 zł  do wykorzystania w naszym sklepie w Posnanii!

Akcja trwa do 31 lipca. Poznajmy się Poznań!

*artykuł przygotowany we współpracy z marką Greenpoint i Top Secret

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu
REKLAMA
REKLAMA