Zamieszkaj obok Wilsona. TEGO Wilsona. Drzwi otwarte w Perfumiarni

Perfumiarnia Drzwi otwarte

Zamieszkaj w jednym z ostatnich wolnych mieszkań w Perfumiarni, powstałej tuż przy parku Wilsona. Albo wybierz spośród wielu dostępnych mieszkań gotowych w 2025 roku w PERFUMIARNI_2.

Przyjdź, zobacz wysoki standard gotowych domów, rzuć okiem na plany powstających mieszkań. Umów się i zobacz jakie mieszkania skrywa w swoich wnętrzach Perfumiarnia. Zostaniesz oprowadzany po ogrodach, pięknych częściach wspólnych, mieszkaniach wysokich na 3 lub 3,5 m. Wszystkie są gotowe. Część z nich nadal stanu wolnego.

Dodatkowo w tych dniach otwarty będzie showroom Hamptons by Hania, u której możecie znaleźć nie tylko niesamowite meble czy dodatki do swoich wnętrz, ale również zespół Hamptons by Hania dostępny będzie dla Was, aby skonsultować się w sprawie aranżacji Waszego nowego mieszkania w Perfumiarni.

W celu umówienia wizyty podczas drzwi otwartych zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 533 871 933 lub mailowego perfumiarnia@wparkuwilsona.pl.

Uwaga! Spotkania umawiane są konkretną godzinę.

Gdzie? ul. Śniadeckich 10A, Poznań (miejsce spotkania – Konsjerż Perfumiarni) – parter / wejście przy klatce A

Kiedy? 16 i 17.03.2024 (sobota i niedziela) w godzinach 9:00-16:30

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Perfumiarnia Drzwi otwarte
REKLAMA
REKLAMA

Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo

Już w ten piątek i sobotę, KARLIK Autoryzowany Dealer Land Rover, zaprasza do niezwykłej, klubowej aranżacji salonu Land Rover w Baranowie, na spotkanie z niepowtarzalnym Range Roverem Sport.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, odkryć można będzie zalety flagowych modeli Range Rover. Po statycznej prezentacji modelowej i skorzystaniu z wyjątkowego poczęstunku oraz pobudzającej kawy przygotowanej przez utytułowanych baristów, dedykowany doradca zabierze Państwa w drogową i off-roadową przygodę za kierownicą różnych wersji Range Rover Sport.

Biorąc udział w wydarzeniu w piątek  lub sobotę otrzymacie Państwo niezobowiązującą, profesjonalną wycenę Waszego auta marki premium oraz propozycję jego odkupu, na najlepszych warunkach na rynku.

Decydując się na złożenie zamówienia w trakcie Days of Range Rover Sport, skorzystacie także z:

– pakietu akcesoriów o wartości 15 000 zł 

– zaproszenia na darmową, kompleksową kontrolę stanu technicznego Waszego auta w dogodnym terminie

– możliwości wygrania uczestnictwa w jednym z eventów Range Rover Experience w 2024 roku. 

Kiedy?

piątek, 19 kwietnia w godzinach 8:00-18:00

sobota, 20 kwietnia w godzinach 9:00-18:00

Gdzie?

Land Rover Karlik Poznań

ul. Poznańska 30, 62-081 Baranowo k.Poznania,

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo
REKLAMA
REKLAMA