Wykłady otwarte w Poznańskim Towarzystwie Przyjaciół Nauk

Wykłady otwarte w PTPN

W Poznańskim Towarzystwie Przyjaciół Nauk rusza nowe przedsięwzięcie skierowane do mieszkańców miasta Poznania oraz Wielkopolski.

W marcu zostanie zainaugurowany nowy cykl popularnonaukowych wykładów w ramach przedsięwzięcia Wykłady Otwarte PTPN, które będą się odbywać raz w miesiącu i dotyczyć różnych spraw związanych z regionalną problematyką.

Pierwszy z zaplanowanych w tym roku wykładów odbędzie się 21 marca 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Posiedzeń PTPN. Pani prof. dr hab. Magdalena Musiał-Karg (UAM) wygłosi wykład pt. „Osłabianie instytucji referendum i mechanizmy „naprawiania” demokracji bezpośredniej”.

Cykl wykładów realizowany jest w ramach projektu „Działania Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk na rzecz rozwoju kultury i dziedzictwa dla mieszkańców Poznania” współfinansowanego przez Miasto Poznań #poznańwspiera.

Projekt został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Wykłady otwarte w PTPN
REKLAMA
REKLAMA

Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo

Już w ten piątek i sobotę, KARLIK Autoryzowany Dealer Land Rover, zaprasza do niezwykłej, klubowej aranżacji salonu Land Rover w Baranowie, na spotkanie z niepowtarzalnym Range Roverem Sport.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, odkryć można będzie zalety flagowych modeli Range Rover. Po statycznej prezentacji modelowej i skorzystaniu z wyjątkowego poczęstunku oraz pobudzającej kawy przygotowanej przez utytułowanych baristów, dedykowany doradca zabierze Państwa w drogową i off-roadową przygodę za kierownicą różnych wersji Range Rover Sport.

Biorąc udział w wydarzeniu w piątek  lub sobotę otrzymacie Państwo niezobowiązującą, profesjonalną wycenę Waszego auta marki premium oraz propozycję jego odkupu, na najlepszych warunkach na rynku.

Decydując się na złożenie zamówienia w trakcie Days of Range Rover Sport, skorzystacie także z:

– pakietu akcesoriów o wartości 15 000 zł 

– zaproszenia na darmową, kompleksową kontrolę stanu technicznego Waszego auta w dogodnym terminie

– możliwości wygrania uczestnictwa w jednym z eventów Range Rover Experience w 2024 roku. 

Kiedy?

piątek, 19 kwietnia w godzinach 8:00-18:00

sobota, 20 kwietnia w godzinach 9:00-18:00

Gdzie?

Land Rover Karlik Poznań

ul. Poznańska 30, 62-081 Baranowo k.Poznania,

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo
REKLAMA
REKLAMA