Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza na kwietniowe spektakle

Apetyt na czereśnie

Apetyt na czereśnie / Premiera

Ona i On. Oboje po przejściach, przepełnieni słodko-gorzkimi wspomnieniami niedawno zakończonych związków. Spotykają się w dworcowej poczekalni i nieoczekiwanie wdają w rozmowę. Analizują złożoność relacji damsko-męskich, powracają do ważnych momentów ze swojej przeszłości, które zadecydowały o ich życiu. Podczas wspólnej podróży przywołują z pamięci postaci Księżniczki i Rycerza na studenckim balu, Mężczyzny i Moniki w barze, Kobiety i Wojciecha jadących oplem. W pełnej humoru, swobodnej rozmowie po raz pierwszy od dawna są w pełni sobą.
„Apetyt na czereśnie” to komedia muzyczna oparta na tekście i piosenkach Agnieszki Osieckiej, z muzyką Macieja Małeckiego. To błyskotliwa opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o tym co buduje, a co niszczy, a także o zwykłych, codziennych sprawach. W główne role wcielają się Katarzyna Tapek (Kobieta) i Radosław Elis (Mężczyzna), a reżyserem spektaklu na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu jest Grzegorz Chrapkiewicz.
Kierownictwo muzyczne objął Jakub Kraszewski, choreografię przygotuje Paulina Andrzejewska-Damięcka, a scenografię i kostiumy wykona Anna Chadaj.

Koziołek Matołek i Zagadka Ratuszowej Wieży

Spektakl opowiada o pełnych przygód poszukiwaniach poznańskich koziołków. Po tym jak zniknęły z ratusza zagadkę rozwiązać ma właśnie Koziołek Matołek. Nie jest jednak sam, pomagają mu przebojowa Poznańska Pyra i Rogal Marciński. Bohaterowie zabierają nas w podróż po różnych regionach – oprócz Wielkopolski zwiedzamy m.in. Małopolskę, Śląsk czy Kaszuby. Historia opowiedziana teatrem tańca pozwala nam poznać bliżej lokalne zwyczaje, legendy i kulturę.
Oprócz waloru edukacyjnego spektakl gwarantuje po prostu dobrą zabawę. Rozwesela i wzrusza nie tylko najmłodszych widzów.
Pomysłodawcą i choreografem spektaklu jest Grzegorz Maślanka oraz utytułowana dramaturg spektakli dziecięcych Magdalena Mrozińska, a reżyserem Łukasz Brzeziński.
12.04 godz. 10.00 i 12.30 / 13.04 godz. 10.00 i 12.30 / 14.04 godz. 11.00 i 14.00
Bilety: 50-140 zł

Irena

Dramat muzyczny o Irenie Sendlerowej, Sprawiedliwej wśród Narodów Świata, która wraz z grupą innych bohaterów uratowała kilkaset dzieci z warszawskiego getta. Gdy rozpętało się piekło II wojny światowej, Irena miała zaledwie 29 lat. Ryzykując życiem, organizowała cały system wyprowadzania na drugą stronę muru. To historia o kobiecie, która zdecydowała się walczyć i o odwadze, która może zwyciężyć najstraszliwsze zło. Spektakl powstał we współpracy twórców i realizatorów z Polski i Stanów Zjednoczonych, reżyserem jest Brian Kite, a libretto napisali Mary Skinner i Piotr Piwowarczyk. Kompozytorem muzyki jest Włodek Pawlik, jedyny polski laureat Grammy w kategorii jazzu, a piosenki napisał Mark Campbell (zdobywca Grammy i Pulitzera).
19.04 godz. 19.00 / 20.04 godz. 16.00 i 19.00 / 25.04 godz. 11.00 i 19.00 / 26.04 godz. 11.00 i 19.00 / 27.04 godz. 16.00 i 19.00
Bilety: 50 – 140 zł

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Apetyt na czereśnie
REKLAMA
REKLAMA

Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo

Już w ten piątek i sobotę, KARLIK Autoryzowany Dealer Land Rover, zaprasza do niezwykłej, klubowej aranżacji salonu Land Rover w Baranowie, na spotkanie z niepowtarzalnym Range Roverem Sport.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, odkryć można będzie zalety flagowych modeli Range Rover. Po statycznej prezentacji modelowej i skorzystaniu z wyjątkowego poczęstunku oraz pobudzającej kawy przygotowanej przez utytułowanych baristów, dedykowany doradca zabierze Państwa w drogową i off-roadową przygodę za kierownicą różnych wersji Range Rover Sport.

Biorąc udział w wydarzeniu w piątek  lub sobotę otrzymacie Państwo niezobowiązującą, profesjonalną wycenę Waszego auta marki premium oraz propozycję jego odkupu, na najlepszych warunkach na rynku.

Decydując się na złożenie zamówienia w trakcie Days of Range Rover Sport, skorzystacie także z:

– pakietu akcesoriów o wartości 15 000 zł 

– zaproszenia na darmową, kompleksową kontrolę stanu technicznego Waszego auta w dogodnym terminie

– możliwości wygrania uczestnictwa w jednym z eventów Range Rover Experience w 2024 roku. 

Kiedy?

piątek, 19 kwietnia w godzinach 8:00-18:00

sobota, 20 kwietnia w godzinach 9:00-18:00

Gdzie?

Land Rover Karlik Poznań

ul. Poznańska 30, 62-081 Baranowo k.Poznania,

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo
REKLAMA
REKLAMA