Już w 12-13 kwietnia wiosenna konferencja #byckobietaonotour w Poznaniu! Spotykamy się w Starym Browarze w piątek i sobotę.

#byckobietaontour

byckobietaontour to projekt dla kobiet, z kobietami, o kobietach

Podczas tej edycji zwrócimy uwagę na to, jak ważne jest bycie blisko siebie samej. By będąc partnerką, matką, córką, pracodawcą, pracownikiem, nie zapomnieć o sobie, o tym czego my potrzebujemy i co jest dla nas dobre. Na scenie pojawią się wyjątkowi goście.
Będzie także sporo o zdrowiu – wiedzą i wieloletnim doświadczeniem podzielą się najlepsi lekarze specjaliści. Nie zabraknie także wiedzy o finansach.

To będą dwa dni pełne wiedzy, dobrej energii i motywacji.

Nowością tej edycji są moderowane sesje networkingowe dla pierwszych 80 uczestniczek, które podczas zakupu biletu na spotkanie zaznaczyły, że chcą wziąć w nich udział.


Konferencję rozpoczynamy w piątkowy wieczór, od razu dwiema ważnymi rozmowami: Doroty Wellman z Katarzyną Miller oraz Marty Klepki z Szymonem Brodziakiem. Po nich będzie czas na rozmowy przy lampce wina…


W sobotę będą z nami m.in. Mikołaj Roznerski, Katarzyna Sokołowska, Bogna Sworowska, Gaweł Czajka, Justyna Lach, Małgorzata Dobies-Turulska, Katarzyna Piątkowska, Sabina Gorzkulla.
Marta Klepka – twórczyni i organizatorka #byckobietaontour, jak zawsze zadba o każdy szczegół.
Budujcie z nami swój lepszy świat. Zapraszamy na rozpoczęcie wiosny w Poznaniu razem z #byckobietaontour!

LINK DO ZAKUPU BILETÓW

Informacje o projekcie znajdziecie na TU, TU i TU

#byckobietaontour w Starym Browarze w Poznaniu 
12 kwietnia 2024 – piątek – słodownia +3

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

#byckobietaontour
REKLAMA
REKLAMA

Tej Poznań! Salon Greenpoint i Top Secret zapraszają do zabawy

Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu

Greenpoint i Top Secret to dwie polskie marki odzieżowe z  długoletnią  tradycją i pasją do mody. Kolekcje marek, tworzone z sercem przez utalentowane projektantki. Z okazji otwarcia łączonego salonu Greenpoint i Top Secret marka zaprasza do do wyjątkowej zabawy!

„Chcemy wyrazić w nich i podkreślać przede wszystkim kobiecość. W ostatnim czasie połączyliśmy swoje siły, mocno się rozwijamy i otwieramy nowe salony w kolejnych lokalizacjach, by być jeszcze bliżej naszych Klientów w całej Polsce. Niedawno nasz najnowszy, łączony sklep Top Secret i Greenpoint pojawił się w Galerii Handlowej Posnanii. To wyjątkowe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie” – mówią przedstawiciele marek i dodają – Z tej okazji postanowiliśmy się odpowiednio przywitać z poznaniakami i zaprosić do udziału w wyjątkowej zabawie. Wysiadając na przystanku Rondo Rataje lub Politechnika  zwróćcie uwagę na lustrzane ramki. Możecie poprawić sobie w nich fryzurę, uśmiechnąć się do siebie lub zrobić selfie i złapać wyjątkowe nagrody. Wystarczy, że pokażecie zdjęcie w naszym salonie, a otrzymacie specjalny rabat -30% przy zakupach za min. 99,99 zł. To jednak nie wszystko! Wrzućcie zdjęcie na swój profil Instagram, dodajcie odpowiednie hasztagi i oznaczenia, by wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać aż 1000 zł  do wykorzystania w naszym sklepie w Posnanii!

Akcja trwa do 31 lipca. Poznajmy się Poznań!

*artykuł przygotowany we współpracy z marką Greenpoint i Top Secret

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu
REKLAMA
REKLAMA