Festiwal Roślin – wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników zielonych dekoracji już wkrótce po raz kolejny w Poznaniu!

Festiwal Roślin

Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego… organizatorzy Festiwalu nie spoczęli na laurach i zarezerwowali u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiana jest w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza

Co sezon dostępne są także doniczki w nowych wzorach, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie także bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

„Nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.” – mówią organizatorzy Festiwalu Roślin

Odwiedzając Festiwal Roślin kupisz rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników a na cenówkach znajdziesz dwie ceny. Cenę Festiwalową oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać ile oszczędzasz. Ceny już od 5 zł! Ogromny wybór roślin małych i dużych, doniczek, ekonawozów, podłoży, środków ochorny roślin, literatury i akcesoriów dla pasjonatów.

Gdzie?

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilon 2 – ul. Głogowska, Poznań

Kiedy?

9 marca (sobota) – 8:00-20:00

10 marca (niedziela) – 10:00-18:00

Akceptowane płatności:

  • karta,
  • gotówka,
  • BLIK.

Wstęp bezpłatny

Link do wydarzenia

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Festiwal Roślin
REKLAMA
REKLAMA

Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo

Już w ten piątek i sobotę, KARLIK Autoryzowany Dealer Land Rover, zaprasza do niezwykłej, klubowej aranżacji salonu Land Rover w Baranowie, na spotkanie z niepowtarzalnym Range Roverem Sport.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, odkryć można będzie zalety flagowych modeli Range Rover. Po statycznej prezentacji modelowej i skorzystaniu z wyjątkowego poczęstunku oraz pobudzającej kawy przygotowanej przez utytułowanych baristów, dedykowany doradca zabierze Państwa w drogową i off-roadową przygodę za kierownicą różnych wersji Range Rover Sport.

Biorąc udział w wydarzeniu w piątek  lub sobotę otrzymacie Państwo niezobowiązującą, profesjonalną wycenę Waszego auta marki premium oraz propozycję jego odkupu, na najlepszych warunkach na rynku.

Decydując się na złożenie zamówienia w trakcie Days of Range Rover Sport, skorzystacie także z:

– pakietu akcesoriów o wartości 15 000 zł 

– zaproszenia na darmową, kompleksową kontrolę stanu technicznego Waszego auta w dogodnym terminie

– możliwości wygrania uczestnictwa w jednym z eventów Range Rover Experience w 2024 roku. 

Kiedy?

piątek, 19 kwietnia w godzinach 8:00-18:00

sobota, 20 kwietnia w godzinach 9:00-18:00

Gdzie?

Land Rover Karlik Poznań

ul. Poznańska 30, 62-081 Baranowo k.Poznania,

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo
REKLAMA
REKLAMA