Audi Franowo Cave Triathlon już w kwietniu w Czerwonaku

Audi Cave Triathlon

Audi Franowo Cave Triathlon to pierwsza tego typu impreza triathlonowa rangi Mistrzostw Polski w naszym kraju, która odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2024. Sponsorem tytularnym zawodów jest Audi Franowo. 

Areną zmagań stanie się Centrum Kultury i Rekreacji oraz Pływalnia Akwen w Koziegłowach. Ten nowoczesny obiekt daje możliwość przeprowadzenia tego typu zawodów w bardzo widowiskowy i optymalny sposób. 

Zawody odbędą się w tradycyjnej formule triathlonowej jednakże z wykorzystaniem trenażerów typu SMART na etapie rowerowym oraz bieżni łukowych na etapie biegowym. Dzięki zdobyczom technologicznym zawodnicy przeniosą się w wirtualny świat rywalizacji. Każdy uczestnik będzie miał przypisanego avatara w aplikacji Zwift, dzięki czemu oprócz stacjonarnej rywalizacji na rowerach i bieżniach będzie można śledzić ich zmagania na animowanych trasach z realnym przełożeniem prędkości i dystansu. 

Audi Cave Triathlon

Zawody te będą miały rangę Mistrzostw Polski i w przypadku Elity będą składać się z kilku, krótkich startów w seriach po 6-7 osób – najpierw eliminacje, następnie półfinały oraz finały zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Dystans zawodów elity to 200m pływania, 4km roweru i 1km biegu. Dla zawodników kategorii AG będzie to 400m pływania, 8km roweru i 2km biegu, jednakże amatorzy będą startować tylko raz (z pominięciem eliminacji i półfinałów).  

Wyścigi pod dachem dają możliwość śledzenia rywalizacji w każdej sekundzie jej trwania co w połączeniu z Streamingiem Live w sieci pozwoli dotrzeć do szerokiej publiki i dostarczyć jej mnóstwo sportowych emocji, a stosunkowo krótkie dystanse zapewnią niesamowitą dynamikę całym zawodom. W ramach Audi Franowo Cave Triathlon odbędzie się również międzynarodowa rywalizacja wśród młodzieży w ramach Turnieju Nadziei Olimpijskich co dodatkowo podniesie atrakcyjność powyższych zawodów.  

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ i TUTAJ

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Audi Cave Triathlon
REKLAMA
REKLAMA

Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo

Już w ten piątek i sobotę, KARLIK Autoryzowany Dealer Land Rover, zaprasza do niezwykłej, klubowej aranżacji salonu Land Rover w Baranowie, na spotkanie z niepowtarzalnym Range Roverem Sport.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, odkryć można będzie zalety flagowych modeli Range Rover. Po statycznej prezentacji modelowej i skorzystaniu z wyjątkowego poczęstunku oraz pobudzającej kawy przygotowanej przez utytułowanych baristów, dedykowany doradca zabierze Państwa w drogową i off-roadową przygodę za kierownicą różnych wersji Range Rover Sport.

Biorąc udział w wydarzeniu w piątek  lub sobotę otrzymacie Państwo niezobowiązującą, profesjonalną wycenę Waszego auta marki premium oraz propozycję jego odkupu, na najlepszych warunkach na rynku.

Decydując się na złożenie zamówienia w trakcie Days of Range Rover Sport, skorzystacie także z:

– pakietu akcesoriów o wartości 15 000 zł 

– zaproszenia na darmową, kompleksową kontrolę stanu technicznego Waszego auta w dogodnym terminie

– możliwości wygrania uczestnictwa w jednym z eventów Range Rover Experience w 2024 roku. 

Kiedy?

piątek, 19 kwietnia w godzinach 8:00-18:00

sobota, 20 kwietnia w godzinach 9:00-18:00

Gdzie?

Land Rover Karlik Poznań

ul. Poznańska 30, 62-081 Baranowo k.Poznania,

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo
REKLAMA
REKLAMA