Wiosenna wyprzedaż w showroomie Magda Matyja

Magda Matyja

To wyjątkowa okazja, aby w atrakcyjnej cenie upolować perełki modowe tej poznańskiej projektantki

Showroom Magda Matyja, zaprasza na SPRING SALE! Już ósmego marca, w Dzień Kobiet, w showroomie marki, przy ulicy Swojskiej 3a/5, rozpocznie się wiosenna wyprzedaż. Na ten i kolejny (09.03.br) dzień, projektantka przygotowała dla swoich gościń wiele niespodzianek. Oprócz ubrań, które w trakcie tych dwóch dni będzie można kupić w obniżonych cenach, na klientki czekać będzie profesjonalna makijażystka oraz stylistka beauty.

8.03.2024 godziny otwarcia showroomu : 10:00 – 20:00

9.03.2024 godziny otwarcia : 11:00 – 18:00

Wyprzedaż online rozpocznie się 10.marca i trwać będzie do 12. marca. br.

.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Magda Matyja
REKLAMA
REKLAMA

Wiosenny repertuar trendów. Nowe kolekcje w Starym Browarze

Stary Browar trendy na wiosnę

Romanse, western, science fiction – przenikanie się gatunków to modus operandi mody SS’24. Ubrania są kanwą do tworzenia nowych historii i obrazów. Sprawdzamy, czym w nowym sezonie inspirują marki Starego Browaru.

Moda to teatr. Jest scena: wybieg, showroom, plan zdjęciowy. Są aktorzy: modelki, influencerzy, celebryci. Widowiska reżyserują projektanci, styliści, art directorzy. Światła, muzyka, scenografia i najciekawsze – stroje. Jeden kostium z powodzeniem może zagrać w kilku produkcjach, zmieniając tożsamość, osobowość i nastrój.

Kowbojki i kosmitki

„Ubranie, nie przebranie” – grzmią kobiece magazyny i portale o stylu. Na przekór – niczym maluchy przed balem przebierańców – wskakujemy w kowbojskie odzienie i kosmiczne uniformy. Nie szata zdobi człowieka, ale kostium czyni bohatera. Patrzysz: sukienka. Ładna, kolorowa. Dodajesz rękawiczki, fluo makijaż i następuje dramatyczny zwrot akcji: dziewczyna z sąsiedztwa staje się diwą. Beżowy set w duchu dyskretnego luksusu pokazuje pazury doprawiony nietypowym nakryciem głowy czy ekstrawagancką torebką. Drobna zmiana w didaskaliach, piorunujący efekt. 

Sztuka dla sztuki

Kreacja – suknia, kreacja – tworzenie. Codzienny wybór stroju to ćwiczenie pomysłowości i trening dla wyobraźni. Przykład idzie z góry: świat high fashion w ostatnich sezonach z rozmachem celebruje artystyczne DNA mody. Trendy to często pozbawione funkcji estetyczne kaprysy. Przykład: spódnica na spodnie. Sztuka dla sztuki. Ubieranie jest jak rzeźbienie. Budowanie wolumenu, zagarnianie przestrzeni, manipulowanie proporcjami. A gdzie w modowym spektaklu jest miejsce dla nas? Bierna publiczność? Skądże znowu. W akcie trzecim scena zmienia się w ulicę, scenariusz – w improwizowaną rzeczywistość. Czas dać ubraniom prawdziwe życie. A to także nie lada sztuka.

Wszystkie ubrania i dodatki pochodzą ze sklepów w Starym Browarze w Poznaniu.

Więcej trendów i inspiracji znajdziesz na starybrowar.com/browarmag

Stylizacje: Monika Biała (@bialadsgn)

Modelki: Amelia / Uncover Models (@ameliaanisiewicz), Maggy / B.OLD Models (@maggy_outlook)

Zdjęcia: Bartek Smolarek (@halozdjecie)

Make-up: Paulina Kurkowiak (@paulina_kurkowiak)

Art direction: Monika Biała, Joanna Tupalska

Produkcja: Iwona Chrząstowska, Marcin Gregorczyk, Joanna Tupalska

Marta Kabsch

REKLAMA
REKLAMA
Stary Browar trendy na wiosnę
REKLAMA
REKLAMA