Wiosenna wyprzedaż w showroomie Magda Matyja

Magda Matyja

To wyjątkowa okazja, aby w atrakcyjnej cenie upolować perełki modowe tej poznańskiej projektantki

Showroom Magda Matyja, zaprasza na SPRING SALE! Już ósmego marca, w Dzień Kobiet, w showroomie marki, przy ulicy Swojskiej 3a/5, rozpocznie się wiosenna wyprzedaż. Na ten i kolejny (09.03.br) dzień, projektantka przygotowała dla swoich gościń wiele niespodzianek. Oprócz ubrań, które w trakcie tych dwóch dni będzie można kupić w obniżonych cenach, na klientki czekać będzie profesjonalna makijażystka oraz stylistka beauty.

8.03.2024 godziny otwarcia showroomu : 10:00 – 20:00

9.03.2024 godziny otwarcia : 11:00 – 18:00

Wyprzedaż online rozpocznie się 10.marca i trwać będzie do 12. marca. br.

.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Magda Matyja
REKLAMA
REKLAMA

Stary Browar: Tak niewiele trzeba – prostota w wiosenno – letniej szafie

Stary Browar moda Karolina Maria

Złamana biel, dżinsowy granat. Subtelne gry objętością: dopasowana sukienka, obszerna kurtka. Oszczędne, ale wyrafinowane akcesoria: okulary, mini-torebka. Oto minimalizm w wiosenno – letniej odsłonie. Potwierdzamy: prostota jest w modzie.

Uniwersalne, „całodzienne”, dobre na każdą okazję. Takie stylizacje bronią się jakością, czarują nonszalancją. Tajemnica prostego outfitu to jasne kolory albo podejście „total look”. Sety doskonale ubierają, tworząc efekt kompletnego stroju przy praktycznie zerowym wysiłku. A kiedy na wysiłek mamy większą ochotę, zestawy dzielimy na części i łączymy z innymi ubraniami.

A teraz najlepsze – popatrz na metki. Te efektowne stylizacje w znakomitej większości pochodzą z browarowych sklepów polskich marek. „Nasi” umieją w kapsuły i nowoczesną prostotę. Ulubione adresy? La Mania, 303 Avenue, TUTU, Elementy, Patrizia Aryton. Tutaj nie ma kompromisów z jakością – materiały i konstrukcje to klasa top. Modowy patriotyzm wspieramy z radością.

Stylizacje: Karolina Marja

Zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Stary Browar moda Karolina Maria
REKLAMA
REKLAMA