Zwykłe-niezwykłe. Ponadczasowe kolory na jesień według Pauli

Ponadczasowe kolory na jesień według Pauli

Szarości, czerń, granat, beż. Zwykłe-niezwykłe kolory. Dobrej jakości tkaniny sprawiają, że stylizacje w neutralnych tonacjach nabierają szlachetnego wyrazu. Spokojna paleta nie oznacza nudy. Bawimy się proporcjami stroju i teksturami.

Trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale niezmienne każdej jesieni z entuzjazmem sięgamy po sprawdzone kolorystyczne zestawy. „Bezpieczne”, ponadczasowe odcienie to najlepszy wybór, jeśli kupujemy rzeczy dobrej jakości, które mają zostać w szafie na lata. – Ciągle pytacie mnie o mój kaszmirowy sweter Celine. Mam go od ponad pięciu lat – mówi w swojej instagramowej relacji @pauli331. – Bardzo podobne czekają na Was w COS w Starym Browarze! Stylowa instagirl prezentuje obserwatorkom piękne modele w czerni i szarości. Chociaż skandynawska marka COS co sezon wykorzystuje w kolekcjach wybór wyrazistych kolorów, zawsze dba o świeże dostawy „klasyków”. Wśród nich – piękny długi czarny płaszcz z wełny – to inwestycja na lata, a nawet dekady.

Moda na jesień, Stary Browar Pauli poleca, jakie kolory nosimy jesienią 2023

Również polskie marki z pewnością siebie operują pewnymi kolorami. Pauli z zachwytem komponuje kilka stylizacji w salonie 303 Avenue w Atrium. Beżowy trencz, satynowa spódnica, melanżowy komplet z wełny, zamszowe kozaki – tutaj wszystko do siebie pasuje, a tworzenie zestawów przychodzi bez wysiłku. W nowym butiku La Mania w Pasażu królują neutralne tony. Stalowe szarości, głębokie czernie, lekkie mleczne biele. Ta oszczędna paleta jest tłem dla popisu designu i krawiectwa. Jesienna kolekcja La Mania to wariacje na temat modowego kanonu: ramoneski, marynarki, dżinsy, dresowe zestawy – każdy model zaprojektowano z awangardowym twistem. Jeśli poczujemy głód modowych wrażeń, nie trzeba sięgać po krzykliwe kolory. W pogotowiu jest blask. Srebrne, księżycowe odcienie to wieczorowy odpowiednik szarości. Olśniewająca Pauli w błyszczącym secie Max Mara to najlepszy dowód.

*artykuł przygotowany we współpracy ze Starym Browarem

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Ponadczasowe kolory na jesień według Pauli
REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA