Stylowi mężczyźni na jesiennych zakupach

Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|

Męska garderoba od słowa „moda” woli hasło „styl”. Nowocześni mężczyźni noszą się z dyskretną nonszalancją. Rośnie popularność kolekcji smart casual. Formalna odzież szyta jest z komfortowych materiałów, bo profesjonalny wizerunek nie musi oznaczać kompromisów względem wygody.

Trendy i klasyczny dress code to zasady narzucane z zewnątrz. Prawdziwy styl działa w odwrotnym kierunku. Garnitury to już nie biurowy mundurek, raczej odświętny look na specjalne okazje i towarzyskie wyjścia. Na co dzień marynarka nie potrzebuje spodni do kompletu i koszuli z krawatem, aby świetnie się prezentować.

Męska moda w Starym Browarze

Stary Browar jest już gotowy, aby ubrać na jesień stylowych poznaniaków. Polskie marki Vistula i Bytom proponują zarówno kolekcje codzienne, ale też świetnej jakości garnitury. Dla chętnych – klasyka, ale nie brakuje nowoczesnych odcieni i krojów. W Pasażu kuszą piękne wnętrza nowych butików: włoskie Boggi Milano i salon BOSS w nowej odsłonie. Street style’ową awangardę sygnowaną przez mistrza Karla Lagerfelda proponuje sklep 4MEN. Dobre modowe adresy dla panów w Starym Browarze to także Van Graaf, Barbour, Campione i S’portofino. Nie zapomnijmy o wisience na torcie, czyli dodatkach. Obuwie, okulary, biżuteria – akcesoria są wyrazem osobistego stylu na równi z ubraniami.

Moda męska w Starym Browarze: Bytom (Atrium 0), Vistula (Atrium +1), Wólczanka (Atrium +1), Boggi Milano (Pasaż +1), BOSS (Pasaż +1), 4MEN (Pasaż +1), Campione (Pasaż +1), Van Graaf (Pasaż), S’portofino (Pasaż 0), Barbour (Pasaż 0), COS (Dziedziniec), United Colors of Benetton (Atrium 0), Zara (Atrium +1), H&M (wejście od Półwiejskiej), QПШ Robert Kupisz (Atrium 0)

Stylizacje: Boggi Milano (Pasaż +1), Bytom (Atrium 0), Vistula (Atrium +1), okulary SunLoox (Atrium 0), 4MEN (Pasaż +1), okulary Design Optyk (Pasaż +1)

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|Moda męska Stary Browar|
REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA