Przygotowania do Świąt w Starym Browarze

Święta w Starym Browarze

Wysiłek i czas, jaki wkładamy w szukanie idealnych prezentów dla dzieci, rodziców czy małżonków, zwraca się w uśmiechach, jakie towarzyszą odpakowywaniu niespodzianek 24 grudnia. Stary Browar dba o to, żeby już wybór upominków i przygotowania do Świąt były przyjemnością. W poznańskim centrum znajdziesz piękne przedmioty dla wszystkich bliskich osób, a browarowe „elfy” zajmą się ich opakowaniem. W świąteczny nastrój wprawią Cię artystyczne dekoracje zdobiące przestrzeń Starego Browaru.

Prezentowe inspiracje

Głowisz się, co włożyć pod choinkę? Obdarowywanie to sztuka, a Stary Browar chętnie pomaga w poznaniu jej tajników. Ambasadorzy centrum przygotowali podpowiedzi dla osób, którym brakuje pomysłów na prezenty. Upominki „dla Niej”, „dla Niego”, dla nastolatków oraz dzieci, prezenty kulinarne, modowe czy wnętrzarskie – na browarowym Instagramie oraz na BrowarMAG znajdziesz świąteczne inspiracje i najpiękniejsze propozycje z oferty browarowych salonów.

RN0A9355 1

Bezpłatne pakowanie prezentów

Jeśli w sklepach w Starym Browarze kupisz prezenty gwiazdkowe dla rodziny i przyjaciół, pracownicy centrum bezpłatnie zapakują je dla Ciebie w kolorowe papiery. Punkt pakowania działa na parterze w Pasażu od 1 do 23 grudnia. Aby skorzystać z usługi, wystarczy okazać paragon za zakupy. Estetyczne opakowanie to dodatkowa radość dla obdarowanych osób, a stosy pięknie zapakowanych prezentów pod choinką będą efektowną dekoracją w wigilijny wieczór.

Dziecięca radość na Święta

Stary Browar co roku zaskakuje Klientów nową świąteczną scenografią. Tym razem Atrium i Pasaż wypełniły kartonowe pierniki, prezenty, cukierki. Autorką projektu kolorowej instalacji jest Kacha Novak z KOKO CARDBOARDS. – W lutym minie 10 lat, od kiedy zostałam zaproszona przez Stary Browar do poprowadzenia moich pierwszych warsztatów kreatywnych dla najmłodszych – wspomina Kacha Novak. – Tegoroczna aranżacja dedykowana jest przede wszystkim dzieciom, bez których nie byłoby mnie w Starym Browarze. Zdecydowałam się „napisać” ją ich językiem: kolorem, formą i nastrojem, aby to ich serca i oczy cieszyć najbardziej – tłumaczy projektantka. Radością trzeba się dzielić, dlatego po Świętach elementy dekoracji trafią do małych Klientów Starego Browaru. 13 stycznia dzieci będą mogły zabrać do domu tekturowe pierniczki, lizaki, skarpetki, rękawiczki i wykorzystać je jako dekoracje na kolejne Święta.

Święta w Starym Browarze
Przygotowania do Świąt w Starym Browarze 3

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Święta w Starym Browarze
REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA