Ruszył nabór do pierwszej edycji Poznańskiej Nagrody Fotograficznej

Poznańska Nagroda Fotograficzna

Ogólnopolski konkurs fotografii prasowej i dokumentalnej zaprasza twórców do podzielenia się swoją sztuką z Poznaniakami. Inspiracją stojącą za powstaniem konkursu jest chęć stworzenia kolekcji dokumentującej życie codzienne, przemiany społeczne i ekonomiczne w kraju, a jednocześnie stworzenie ważnego miejsca konfrontacji i promocji twórczości fotograficznej.

Fotografia reporterska i dokumentalna prężnie się rozwija. Cały czas rośnie liczba fotografów wrażliwych społecznie, twórczo opisujących zdjęciami współczesność, a PNF ma być możliwością docenienia oraz rozwój ich twórczości.

Prace konkursowe będą oceniane przez jury, któremu przewodniczy pisarz i fotoreporter Filip Springer, a sam konkurs został podzielony na dwie kategorie — poznańską oraz ogólnopolską. Zwycięzcy obu kategorii mogą liczyć na nagrody finansowe w wysokości 10 tys. złotych, a także na publikację swoich prac w formie fotoksiążki. Nagrodzone i wyróżnione fotografie pokazane będą na wystawie konkursowej, która otwarta zostanie w marcu 2024 r., podczas gali finałowej.

Nabór prac potrwa do 4 września 2023 roku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę konkursu, https://www.pnf.poznan.pl/

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Poznańska Nagroda Fotograficzna
REKLAMA
REKLAMA

Tej Poznań! Salon Greenpoint i Top Secret zapraszają do zabawy

Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu

Greenpoint i Top Secret to dwie polskie marki odzieżowe z  długoletnią  tradycją i pasją do mody. Kolekcje marek, tworzone z sercem przez utalentowane projektantki. Z okazji otwarcia łączonego salonu Greenpoint i Top Secret marka zaprasza do do wyjątkowej zabawy!

„Chcemy wyrazić w nich i podkreślać przede wszystkim kobiecość. W ostatnim czasie połączyliśmy swoje siły, mocno się rozwijamy i otwieramy nowe salony w kolejnych lokalizacjach, by być jeszcze bliżej naszych Klientów w całej Polsce. Niedawno nasz najnowszy, łączony sklep Top Secret i Greenpoint pojawił się w Galerii Handlowej Posnanii. To wyjątkowe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie” – mówią przedstawiciele marek i dodają – Z tej okazji postanowiliśmy się odpowiednio przywitać z poznaniakami i zaprosić do udziału w wyjątkowej zabawie. Wysiadając na przystanku Rondo Rataje lub Politechnika  zwróćcie uwagę na lustrzane ramki. Możecie poprawić sobie w nich fryzurę, uśmiechnąć się do siebie lub zrobić selfie i złapać wyjątkowe nagrody. Wystarczy, że pokażecie zdjęcie w naszym salonie, a otrzymacie specjalny rabat -30% przy zakupach za min. 99,99 zł. To jednak nie wszystko! Wrzućcie zdjęcie na swój profil Instagram, dodajcie odpowiednie hasztagi i oznaczenia, by wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać aż 1000 zł  do wykorzystania w naszym sklepie w Posnanii!

Akcja trwa do 31 lipca. Poznajmy się Poznań!

*artykuł przygotowany we współpracy z marką Greenpoint i Top Secret

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu
REKLAMA
REKLAMA