Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk ogłasza VII edycję konkursu na najlepszą książkę o Wielkopolsce w roku 2023

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk ogłasza VII edycję konkursu o Nagrodę Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk za najlepszą książkę o Wielkopolsce w roku 2023. Celem ustanowionej nagrody jest wyróżnienie i promocja najważniejszych dzieł, które podejmują tematy związane z Wielkopolską oraz propagowanie czytelnictwa i popularyzacji wiedzy o regionie.

W tym roku w konkursie zostaną nagrodzone publikacje w trzech kategoriach:

  • literatura naukowa,
  • literatura popularnonaukowa i beletrystyka,
  • literatura dotycząca miasta Poznania.

Mamy nadzieję, że inicjatywa wyróżnienia najbardziej wartościowych publikacji o regionie Wielkopolski zyska Państwa aprobatę i włączą się Państwo nie tylko do rywalizacji, ale również do tworzenia księgozbioru regionalnego, który został utworzony w Bibliotece PTPN. – mówi Norbert Delestowicz, dyrektor biblioteki Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk

Partnerem VII Konkursu o Nagrodę PTPN za najlepszą książkę o Wielkopolsce jest Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji.

Praca zgłaszane do konkursu muszą być wydane między 1 stycznia a 31 grudnia 2023 r.

Nabór publikacji trwa do 17 maja 2024 r.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk
REKLAMA
REKLAMA

Tej Poznań! Salon Greenpoint i Top Secret zapraszają do zabawy

Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu

Greenpoint i Top Secret to dwie polskie marki odzieżowe z  długoletnią  tradycją i pasją do mody. Kolekcje marek, tworzone z sercem przez utalentowane projektantki. Z okazji otwarcia łączonego salonu Greenpoint i Top Secret marka zaprasza do do wyjątkowej zabawy!

„Chcemy wyrazić w nich i podkreślać przede wszystkim kobiecość. W ostatnim czasie połączyliśmy swoje siły, mocno się rozwijamy i otwieramy nowe salony w kolejnych lokalizacjach, by być jeszcze bliżej naszych Klientów w całej Polsce. Niedawno nasz najnowszy, łączony sklep Top Secret i Greenpoint pojawił się w Galerii Handlowej Posnanii. To wyjątkowe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie” – mówią przedstawiciele marek i dodają – Z tej okazji postanowiliśmy się odpowiednio przywitać z poznaniakami i zaprosić do udziału w wyjątkowej zabawie. Wysiadając na przystanku Rondo Rataje lub Politechnika  zwróćcie uwagę na lustrzane ramki. Możecie poprawić sobie w nich fryzurę, uśmiechnąć się do siebie lub zrobić selfie i złapać wyjątkowe nagrody. Wystarczy, że pokażecie zdjęcie w naszym salonie, a otrzymacie specjalny rabat -30% przy zakupach za min. 99,99 zł. To jednak nie wszystko! Wrzućcie zdjęcie na swój profil Instagram, dodajcie odpowiednie hasztagi i oznaczenia, by wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać aż 1000 zł  do wykorzystania w naszym sklepie w Posnanii!

Akcja trwa do 31 lipca. Poznajmy się Poznań!

*artykuł przygotowany we współpracy z marką Greenpoint i Top Secret

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu
REKLAMA
REKLAMA