Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE

Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE

Już w najbliższy piątek i sobotę (24 i 25 listopada) w salonie Jubiler Pluciński odbędzie się wyjątkowy pokaz pereł marki AUTORE. Marka ta od lat jest synonimem doskonałości i innowacyjności w świecie biżuterii. Jej pasja do piękna i miłość do najszlachetniejszych materiałów sprawiają, że każda biżuteria jest dziełem sztuki. To doskonały przykład połączenia precyzji rzemiosła z naturalnym pięknem pereł.

Jubiler Pluciński zaprasza na dwudniowy pokaz niesamowitych pereł marki AUTORE. To wyjątkowe zaproszenie, to niepowtarzalna podróż przez kolekcje, gdzie każdy detal jest hołdem dla natury. Ta niezwykła biżuteria emanuje elegancją i unikalnością, niosąc w sobie esencję piękna prosto z morskich głębin. Gościem specjalnym spotkania będzie Justin Schwarz, dyrektor generalny Autore Group, który na zaproszenie gospodarzy przyleci do Poznania z samej Australii, aby podzielić się historią marki i fascynującymi inspiracjami zza oceanu. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zapierające dech w piersiach komplety biżuterii, naszyjniki, pierścionki, czy kolczyki. Odwiedzający dowiedzą się także, jak perły marki AUTORE znalazły się na ekranie w produkcji Netflixa oraz poznają kulisy powstawania najbardziej wyrafinowanych dzieł perłowych. Bo jak zapewnia marka – każda perła ma swoją opowieść!

Showroom pereł trwa w dniach 24-25 listopada w salonie Jubiler Pluciński, Plac Wolności 5 w Poznaniu.
Godziny otwarcia:
24.11 – 10:00 – 18:00
25.11 – 10:00 – 14:00

Więcej informacji pod LINKIEM

O marce:

AUTORE to najbardziej innowacyjny i charakterystyczny projektant biżuterii perłowej na świecie. Założona w 1991 roku przez Rosario Autore, Grupa AUTORE zbiera ponad 350 000 pereł rocznie z dziesięciu farm pereł na Morzu Południowym, zlokalizowanych w dziewiczych wodach u wybrzeży Australii Północnej i Zachodniej oraz Indonezji. Firma jest w 100% zaangażowana w ochronę środowiska, a wszystkie jej farmy pereł posiadają certyfikaty zrównoważonego rozwoju. Oszałamiające kolekcje inspirowane są aspektami świata przyrody i elementami architektury. Na przestrzeni lat firma zdobyła wiele nagród, w tym nagrodę International Design Award w 2022 r. w kategorii The Best in Fine Jewellery. Jak zapewnia Rosario Autore: „Jak każda perła jest wyjątkowa, tak i marka AUTORE jest wyjątkowa”

Jubiler Plucinski AUTORE, perły
Jubiler Plucinski AUTORE, perły

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE
REKLAMA
REKLAMA

Lato na Wildzie

Lato na wildzie

Druga edycja inicjatywy „LATO NA WILDZIE”, organizowana przez Fundację Pro Posnania we współpracy z partnerami: Brzask Bistro, Spółka Targowiska, Rada Osiedla Wilda oraz Miasto Poznań, trwa w najlepsze. 

zdjęcia: Małgorzata Opala

Podczas pierwszego, inauguracyjnego spotkania 4 czerwca odbyła się Wildecka Biesiada przy wspólnym stole, która doskonale sprzyjała sąsiedzkiej integracji i wspólnemu spędzeniu czasu w lokalnej atmosferze. Tego dnia zainaugurowano cały sezon drugiej edycji LATO NA WILDZIE, podczas którego wystąpił zespół Retro Boys, prezentując najwspanialsze przeboje Zbigniewa Wodeckiego oraz Krzysztofa Krawczyka. Po koncercie odbył się pierwszy seans filmowy z cyklu kina letniego, podczas którego wyświetlono film „Zaklęte rewiry”, poprzedzony prelekcją dra Pawła Cieliczko, polskiego literaturoznawcy oraz historyka. 

9 czerwca na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się koncert muzyki na żywo w wykonaniu wiolonczelistki oraz wokalistki Ewy Szymczak i gitarzysty Dariusza Brodowskiego. Wzruszający koncert z utworami okresu międzywojnia porwał uczestników do tańca. 

Pierwszy tydzień inauguracyjny cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie i aktywnie uczestniczyli w pierwszych atrakcjach, integrując się i zacieśniając sąsiedzkie więzi. 

Zapraszamy na czerwcowe wydarzenia

Kino letnie we wtorki o godz. 21:30 na rynku Wildeckim 

11.06 „Szef” 

18.06 „Czekolada” 

25.06 „Skrzydełko czy nóżka” 

Koncerty muzyki na żywo w niedziele o godz. 16:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

16.06 Perkusista Filip Wyrwa 

23.06 Wokalistka Anna Bemke 

Teatr plenerowy dla dzieci, sobota o godz. 11:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

22.06 Zielona Grupa 

Warsztaty plenerowe z literaturą, sobota, godz. 11:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

29.06 „Niko i Titi odkrywają morską głębinę” 

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Lato na wildzie
REKLAMA
REKLAMA