Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE

Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE

Już w najbliższy piątek i sobotę (24 i 25 listopada) w salonie Jubiler Pluciński odbędzie się wyjątkowy pokaz pereł marki AUTORE. Marka ta od lat jest synonimem doskonałości i innowacyjności w świecie biżuterii. Jej pasja do piękna i miłość do najszlachetniejszych materiałów sprawiają, że każda biżuteria jest dziełem sztuki. To doskonały przykład połączenia precyzji rzemiosła z naturalnym pięknem pereł.

Jubiler Pluciński zaprasza na dwudniowy pokaz niesamowitych pereł marki AUTORE. To wyjątkowe zaproszenie, to niepowtarzalna podróż przez kolekcje, gdzie każdy detal jest hołdem dla natury. Ta niezwykła biżuteria emanuje elegancją i unikalnością, niosąc w sobie esencję piękna prosto z morskich głębin. Gościem specjalnym spotkania będzie Justin Schwarz, dyrektor generalny Autore Group, który na zaproszenie gospodarzy przyleci do Poznania z samej Australii, aby podzielić się historią marki i fascynującymi inspiracjami zza oceanu. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zapierające dech w piersiach komplety biżuterii, naszyjniki, pierścionki, czy kolczyki. Odwiedzający dowiedzą się także, jak perły marki AUTORE znalazły się na ekranie w produkcji Netflixa oraz poznają kulisy powstawania najbardziej wyrafinowanych dzieł perłowych. Bo jak zapewnia marka – każda perła ma swoją opowieść!

Showroom pereł trwa w dniach 24-25 listopada w salonie Jubiler Pluciński, Plac Wolności 5 w Poznaniu.
Godziny otwarcia:
24.11 – 10:00 – 18:00
25.11 – 10:00 – 14:00

Więcej informacji pod LINKIEM

O marce:

AUTORE to najbardziej innowacyjny i charakterystyczny projektant biżuterii perłowej na świecie. Założona w 1991 roku przez Rosario Autore, Grupa AUTORE zbiera ponad 350 000 pereł rocznie z dziesięciu farm pereł na Morzu Południowym, zlokalizowanych w dziewiczych wodach u wybrzeży Australii Północnej i Zachodniej oraz Indonezji. Firma jest w 100% zaangażowana w ochronę środowiska, a wszystkie jej farmy pereł posiadają certyfikaty zrównoważonego rozwoju. Oszałamiające kolekcje inspirowane są aspektami świata przyrody i elementami architektury. Na przestrzeni lat firma zdobyła wiele nagród, w tym nagrodę International Design Award w 2022 r. w kategorii The Best in Fine Jewellery. Jak zapewnia Rosario Autore: „Jak każda perła jest wyjątkowa, tak i marka AUTORE jest wyjątkowa”

Jubiler Plucinski AUTORE, perły
Jubiler Plucinski AUTORE, perły

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE
REKLAMA
REKLAMA

NOWA WYSTAWA POL / SZTYMA / WOLNA! Do obejrzenia tylko na TRŁ POZNAŃ!

Pierwsza edycja Targów Rzeczy ładnych TRŁ POZNAŃ! odbędzie się już w najbliższy weekend 2-3 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie 3 zagości nie tylko 320 wyjątkowych wystawców tworzących niezależny polski design, ale także wyjątkowa wystawa „Hometown” artystycznego kolektywu Pol / Sztyma / Wolna! 

Lokalny projekt, lokalne artystki i światowa jakość! Nieformalną grupę artystyczną Pol / Sztyma / Wolna tworzą artystki a prywatnie także przyjaciółki: Anna Pol, Marianna Sztyma i Magda Wolna. Ich unikalne, ręcznie malowane kolekcje ceramiki to zjawisko na styku designu i sztuki. To kolekcjonerskie unikaty. Artystki przemalowują ceramikę z pchlich targów opowiadając za jej pomocą nowe osobiste historie. Tworzą ilustratorskie ceramiczne kolekcje, które tak samo zachwycają w całości i w detalu. Trzy różne artystki i trzy różne wizualne języki, z których zawsze powstaje jedna zaskakująco spójna opowieść. Opowieść pełna klimatu, detali, momentów i kolorów. Opowieść, która każdy składa sobie z kawałków po swojemu. Ich prace wybitnie się uzupełniają. Są jak różne wyrazy tworzące jedno zdanie. Dopiero razem nabierają pełnego sensu, wciągają i nie chcą puścić. A wszystko to ubrane w formę kilkumetrowych imponujących instalacji, złożonych z kilkudziesięciu rozwieszonych na ścianie talerzy-ikon. Instalacji pełnych mocnych kolorów, zachwycających detali i wizualnych metafor. 

Na TRŁ POZNAŃ! zobaczymy premierową wystawę „Hometown” – ukłon w stronę rodzinnego miasta, Poznania. Pol / Sztyma / Wolna zabiorą Was w sentymentalna podróż do miejsc ich dzieciństwa, młodości, beztroskich studenckich czasów. Na ponad 40 talerzach bawią się wspomnieniami i teraźniejszością. Fabryka Cegielskiego, nadwarciańskie krajobrazy czy Sołacz – miejsca zamknięte w formę ikongraficznych kadrów, wspomnień, powidoków – tworzą ich osobistą mapę Poznania. „Nasze inspiracje to architektura, jej detale i powtarzający się rytm. Ale też nostalgiczne spacery między blokami na ratajskich osiedlach czy powrót na stary Dębiec. Kot w oknie i spacer z psem. Neony i lody. Mosty i kominy. Miejskie ptaki i Paw – rzeźba z lat 60-tych w parku Marcinkowskiego. Niewinne lata 80-te i 90-te, z ich marzeniami o kolorach!” – piszą o swoim nowym projekcie. 

Wystawa „Hometown” już w ten weekend na TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych / 2-3 marca

TRŁ POZNAŃ! – pierwsza historyczna edycja! 

2-3 marca 

Międzynarodowe Targi Poznańskie / Pawilon 3 

godz. 11-19 

Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie) 

Bilety dostępne online oraz w kasach w terminie trwania targów

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA