Noc w Palmiarni

Noc w Palmiarni

14 lipca Palmiarnia Poznańska podczas pierwszej wakacyjnej „Nocy w Palmiarni” rozbrzmiewać będzie tętniącymi życiem rytmami Afryki! 

Żywiołowa muzyka i energia jej towarzysząca sprawi, że spotkanie z zespołem Drum Work będzie pełną emocji podróżą do kolebki rytmu. Oprócz surowych brzmień afrykańskiego buszu będzie można posłuchać rytmów europejskich metropolii – gwarantujemy koncert pełen transu, rytmu i zapomnienia się  feerii barw dźwięków i pozytywnych emocji. Koncerty trwać będą od 20.30 do 22.30

Noc w Palmiarni to również oczywiście nie lada atrakcja dla fanów nocnego życia roślinności oraz okazja do spaceru w klimatycznej, zachwycającej wizualnie atmosferze. Zwiedzanie bogatej kolekcji z pewnością nie jest takie samo w dzień, jak po zmroku.  

Warto zabrać ze sobą latarkę aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

Noc w Palmiarni odbędzie się 14 lipca 2023, rozpocznie o 20.00 i potrwa do 2.00 w nocy.
Kasa czynna będzie do 1.00
Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni:
12 zł – ulgowy
16 zł – normalny
Link do cennika

Bilety online

Bilety można nabyć również tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie.

W godzinach od 5.00 do 22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ulicy Matejki.

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Noc w Palmiarni
REKLAMA
REKLAMA

NOWA WYSTAWA POL / SZTYMA / WOLNA! Do obejrzenia tylko na TRŁ POZNAŃ!

Pierwsza edycja Targów Rzeczy ładnych TRŁ POZNAŃ! odbędzie się już w najbliższy weekend 2-3 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie 3 zagości nie tylko 320 wyjątkowych wystawców tworzących niezależny polski design, ale także wyjątkowa wystawa „Hometown” artystycznego kolektywu Pol / Sztyma / Wolna! 

Lokalny projekt, lokalne artystki i światowa jakość! Nieformalną grupę artystyczną Pol / Sztyma / Wolna tworzą artystki a prywatnie także przyjaciółki: Anna Pol, Marianna Sztyma i Magda Wolna. Ich unikalne, ręcznie malowane kolekcje ceramiki to zjawisko na styku designu i sztuki. To kolekcjonerskie unikaty. Artystki przemalowują ceramikę z pchlich targów opowiadając za jej pomocą nowe osobiste historie. Tworzą ilustratorskie ceramiczne kolekcje, które tak samo zachwycają w całości i w detalu. Trzy różne artystki i trzy różne wizualne języki, z których zawsze powstaje jedna zaskakująco spójna opowieść. Opowieść pełna klimatu, detali, momentów i kolorów. Opowieść, która każdy składa sobie z kawałków po swojemu. Ich prace wybitnie się uzupełniają. Są jak różne wyrazy tworzące jedno zdanie. Dopiero razem nabierają pełnego sensu, wciągają i nie chcą puścić. A wszystko to ubrane w formę kilkumetrowych imponujących instalacji, złożonych z kilkudziesięciu rozwieszonych na ścianie talerzy-ikon. Instalacji pełnych mocnych kolorów, zachwycających detali i wizualnych metafor. 

Na TRŁ POZNAŃ! zobaczymy premierową wystawę „Hometown” – ukłon w stronę rodzinnego miasta, Poznania. Pol / Sztyma / Wolna zabiorą Was w sentymentalna podróż do miejsc ich dzieciństwa, młodości, beztroskich studenckich czasów. Na ponad 40 talerzach bawią się wspomnieniami i teraźniejszością. Fabryka Cegielskiego, nadwarciańskie krajobrazy czy Sołacz – miejsca zamknięte w formę ikongraficznych kadrów, wspomnień, powidoków – tworzą ich osobistą mapę Poznania. „Nasze inspiracje to architektura, jej detale i powtarzający się rytm. Ale też nostalgiczne spacery między blokami na ratajskich osiedlach czy powrót na stary Dębiec. Kot w oknie i spacer z psem. Neony i lody. Mosty i kominy. Miejskie ptaki i Paw – rzeźba z lat 60-tych w parku Marcinkowskiego. Niewinne lata 80-te i 90-te, z ich marzeniami o kolorach!” – piszą o swoim nowym projekcie. 

Wystawa „Hometown” już w ten weekend na TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych / 2-3 marca

TRŁ POZNAŃ! – pierwsza historyczna edycja! 

2-3 marca 

Międzynarodowe Targi Poznańskie / Pawilon 3 

godz. 11-19 

Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie) 

Bilety dostępne online oraz w kasach w terminie trwania targów

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA