Nie ma pomysłu na Sylwestra? Spędź go w Concordia Design!

SYLWESTER W CONCORDIA DESIGN / SIMPLY THE BEST! DJ ROBERT BUSHA

Concordia Design w tym roku proponuje poznaniakom spędzenie nocy sylwestrowej w jej designerskich wnętrzach. Do wyboru mieszkańcy Poznania mają dwie imprezy, jedną dla miłośników spokojniejszych, nastrojowych klimatów, drugą typowo taneczną. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby obie te imprezy połączyć.

TA OSTATNIA NIEDZIELA! – czyli wieczór sylwestrowy w Concordia Taste

To wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy OSTATNI WIECZÓR W ROKU chcą spędzić w stylowy i nastrojowy sposób, przy akompaniamencie polskiej muzyki z początku lat ubiegłego wieku, z najlepszymi daniami inspirowanymi kuchnią polską dawnych lat i genialnym polskim winem.

Na sześciodaniowe menu degustacyjne #prostozpolski zaprasza szef kuchni Concordia Taste Adam Adamczak. Na gości czeka powitalny polski koktajl. Podczas wieczoru dostępne będą także wybrane dania z jesiennego menu Concordia Taste.

cena kolacji degustacyjnej: 350 zł / os
pairing win (do wyboru): 159 / 199 / 159 zł / os

Więcej informacji TUTAJ

SYLWESTER W CONCORDIA DESIGN / SIMPLY THE BEST! DJ ROBERT BUSHA

To ogromna dawka dobrej muzyki i stylowe zakończenie roku! Na gości czeka taneczna impreza z DJ-em Robertem Busha, atrakcyjne menu: finger food, ciepły bufet, desery, przekąski i wyjątkowe menu spod ręki Adama Adamczaka. Stacja live cooking show z gotowaniem na żywo a do tego open bar soft, taneczna aranżacja i moc atrakcji.

Cena:  690 zł / os do 31.12.2023

Więcej informacji TUTAJ

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

SYLWESTER W CONCORDIA DESIGN / SIMPLY THE BEST! DJ ROBERT BUSHA
REKLAMA
REKLAMA

NOWA WYSTAWA POL / SZTYMA / WOLNA! Do obejrzenia tylko na TRŁ POZNAŃ!

Pierwsza edycja Targów Rzeczy ładnych TRŁ POZNAŃ! odbędzie się już w najbliższy weekend 2-3 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie 3 zagości nie tylko 320 wyjątkowych wystawców tworzących niezależny polski design, ale także wyjątkowa wystawa „Hometown” artystycznego kolektywu Pol / Sztyma / Wolna! 

Lokalny projekt, lokalne artystki i światowa jakość! Nieformalną grupę artystyczną Pol / Sztyma / Wolna tworzą artystki a prywatnie także przyjaciółki: Anna Pol, Marianna Sztyma i Magda Wolna. Ich unikalne, ręcznie malowane kolekcje ceramiki to zjawisko na styku designu i sztuki. To kolekcjonerskie unikaty. Artystki przemalowują ceramikę z pchlich targów opowiadając za jej pomocą nowe osobiste historie. Tworzą ilustratorskie ceramiczne kolekcje, które tak samo zachwycają w całości i w detalu. Trzy różne artystki i trzy różne wizualne języki, z których zawsze powstaje jedna zaskakująco spójna opowieść. Opowieść pełna klimatu, detali, momentów i kolorów. Opowieść, która każdy składa sobie z kawałków po swojemu. Ich prace wybitnie się uzupełniają. Są jak różne wyrazy tworzące jedno zdanie. Dopiero razem nabierają pełnego sensu, wciągają i nie chcą puścić. A wszystko to ubrane w formę kilkumetrowych imponujących instalacji, złożonych z kilkudziesięciu rozwieszonych na ścianie talerzy-ikon. Instalacji pełnych mocnych kolorów, zachwycających detali i wizualnych metafor. 

Na TRŁ POZNAŃ! zobaczymy premierową wystawę „Hometown” – ukłon w stronę rodzinnego miasta, Poznania. Pol / Sztyma / Wolna zabiorą Was w sentymentalna podróż do miejsc ich dzieciństwa, młodości, beztroskich studenckich czasów. Na ponad 40 talerzach bawią się wspomnieniami i teraźniejszością. Fabryka Cegielskiego, nadwarciańskie krajobrazy czy Sołacz – miejsca zamknięte w formę ikongraficznych kadrów, wspomnień, powidoków – tworzą ich osobistą mapę Poznania. „Nasze inspiracje to architektura, jej detale i powtarzający się rytm. Ale też nostalgiczne spacery między blokami na ratajskich osiedlach czy powrót na stary Dębiec. Kot w oknie i spacer z psem. Neony i lody. Mosty i kominy. Miejskie ptaki i Paw – rzeźba z lat 60-tych w parku Marcinkowskiego. Niewinne lata 80-te i 90-te, z ich marzeniami o kolorach!” – piszą o swoim nowym projekcie. 

Wystawa „Hometown” już w ten weekend na TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych / 2-3 marca

TRŁ POZNAŃ! – pierwsza historyczna edycja! 

2-3 marca 

Międzynarodowe Targi Poznańskie / Pawilon 3 

godz. 11-19 

Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie) 

Bilety dostępne online oraz w kasach w terminie trwania targów

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA