Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Nadchodzi wydarzenie wyczekiwane przez wielu, o czym świadczy dotychczas zebrana kwota w trakcie finałów, czyli blisko 2 miliardy złotych oraz zakupionych 71,5 urządzeń. 28 stycznia to dzień, w którym ponownie otworzymy swoje serca i portfele, by wesprzeć chorych oraz pobić kolejny rekord Fundacji Jurka Owsiaka. Cel na 2024? „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Zobacz co będzie się działo w Poznaniu.

Tegoroczna zbiórka została zadedykowana zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych w całym kraju. Jej mottem jest hasło „Tu wszystko gra OK!”, a poznańskie sztaby WOŚP przygotowały mnóstwo wydarzeń przed i w dniu finału. Oto wydarzenia, na które można się udać w Poznaniu i okolicach:

  • 19.01.2024 – Seniorzy dla 32. Finału WOŚP (SM ,,Osiedle Młodych” w Poznaniu) – Klub Seniora „Cybinka” deklaruje więc wsparcie WOŚP poprzez zbiórkę pieniędzy do puszki podczas wspólnego spotkania przy muzyce i kawie. Wystąpi chór dojrzałych głosów, który specjalnie na tę okazję przygotowuje już karnawałowy repertuar.
  • 20.01.2024 – Spektakl dla dzieci „Piekareczka ze słodkiej krainy” w wykonaniu AszTeatr – Słodka babeczka? Maślane ciasteczka? O Piekareczce to będzie bajeczka. Miła dziewczynka (jej imię Fiubździnka) wyrusza przez las. Czy spotka Wilka? Czy może Wiedźmę, czy krowę łaciatą, która to wierszem mówiła w to lato?
  • 20.01.2024 – WOŚPowe AKRO-SHOW – występy akrobatyczne grup Klubu Sportowego Akro-Fly Suchy Las oraz występy przedszkolaków i uczniów ZSP nr 15 z Poznaniu.
  • 25.01.2024 – Fizyka dla WOŚP – wirujące serce! – Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat, prowadzone we współpracy z p. Natalią Kolwicz, prowadzącą zajęcia Młody Naukowiec.
  • 25.01.2024 – Maraton Latino – W programie: Taneczne rytmy samby, salsy i czaczy przy największych latynoskich przebojach.
  • 28.01.2024 – 18. Bieg „Policz się z cukrzycą” w Poznaniu! – Dystans: 5km Trasa: Ul. Śniadeckich- Park Wilsona – ul.Matejki – ul. Wyspiańskiego – Arena -ul.Jarochowskiego- ul. Wyspiańskiego – ul.Matejki- Park Wilsona – MTP ul. Śniadeckich zapisy na To-Bilet.
  • 28.01.2024 – „Wielka Liga Świątecznej Pomocy” – turniej gry komputerowej League of Legends. Gramy dla 32. Finału WOŚP – Turniej odbędzie się online, a gracze będą mogli wpłacić symboliczne wpisowe bezpośrednio do eskarbonki WOŚP. Finał turnieju będzie transmitowany z komentarzem, a podczas transmisji będziemy także zbierali datki na rzecz WOŚP.
  • 28.01.2024 – Tor Poznań Gra 32 Finał WOŚP – Przez cały dzień na Torze Poznań pokazy, parady niespotykanych i unikatowych aut. Będzie można pokonać dystans zawodowego toru wyścigowego. Wszyscy znajdą coś dla siebie. Czynna będzie strefa gastronomii oraz rozrywki!

Więcej szczegółów dotyczących danego wydarzenia można znaleźć na stronie wydarzeń sztabów WOŚP.

To ważny dzień dla każdego empatycznego Polaka, kiedy możemy wspólnie zrobić coś dobrego, wspomóc służbę zdrowia w swoim działaniu i zadbać o zdrowie naszych bliskich, ale też kompletnie nieznanych potrzebujących. Nigdy nie wiadomo, kiedy sprzęt z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie w naszym życiu potrzebny.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Zuzanna Kozłowska

Zuzanna Kozłowska

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
REKLAMA
REKLAMA

Tej Poznań! Salon Greenpoint i Top Secret zapraszają do zabawy

Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu

Greenpoint i Top Secret to dwie polskie marki odzieżowe z  długoletnią  tradycją i pasją do mody. Kolekcje marek, tworzone z sercem przez utalentowane projektantki. Z okazji otwarcia łączonego salonu Greenpoint i Top Secret marka zaprasza do do wyjątkowej zabawy!

„Chcemy wyrazić w nich i podkreślać przede wszystkim kobiecość. W ostatnim czasie połączyliśmy swoje siły, mocno się rozwijamy i otwieramy nowe salony w kolejnych lokalizacjach, by być jeszcze bliżej naszych Klientów w całej Polsce. Niedawno nasz najnowszy, łączony sklep Top Secret i Greenpoint pojawił się w Galerii Handlowej Posnanii. To wyjątkowe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie” – mówią przedstawiciele marek i dodają – Z tej okazji postanowiliśmy się odpowiednio przywitać z poznaniakami i zaprosić do udziału w wyjątkowej zabawie. Wysiadając na przystanku Rondo Rataje lub Politechnika  zwróćcie uwagę na lustrzane ramki. Możecie poprawić sobie w nich fryzurę, uśmiechnąć się do siebie lub zrobić selfie i złapać wyjątkowe nagrody. Wystarczy, że pokażecie zdjęcie w naszym salonie, a otrzymacie specjalny rabat -30% przy zakupach za min. 99,99 zł. To jednak nie wszystko! Wrzućcie zdjęcie na swój profil Instagram, dodajcie odpowiednie hasztagi i oznaczenia, by wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać aż 1000 zł  do wykorzystania w naszym sklepie w Posnanii!

Akcja trwa do 31 lipca. Poznajmy się Poznań!

*artykuł przygotowany we współpracy z marką Greenpoint i Top Secret

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu
REKLAMA
REKLAMA