Urban Jungle | Miejska moda to gra konwencjami

Sportowa kurtka, eleganckie mokasyny. Długi płaszcz, krótki top. Szkolny mundurek, motocyklowy but. Monochromatyczne ubrania, żywe dodatki. Przeciwieństwa się przyciągają? W jesiennych stylizacjach swobodnie czerpiemy z różnorodnych tendencji.

Eklektyczny street style mieszkańców Kopenhagi, Nowego Jorku i Londynu to niewyczerpana studnia modowych inspiracji. Estetyka lat 70., 90. i Y2K przenika się i miksuje. Styl athleisure zyskuje coraz to nowe odsłony, bo zabawa sportowymi elementami ubioru to dziś dużo więcej niż marynarka zarzucona na dres.

Bez definicji

Ikony miejskiego eklektyzmu to modelka Bella Hadid i “power couple” – Hailey i Justin Bieberowie. Idea spójnego osobistego stylu wydaje się przestarzałym schematem, zbędnym ograniczeniem. Po co się definiować, skoro można się bawić i popisywać kreatywnością? W miejskiej dżungli wszystkie modowe chwyty są dozwolone.

Jesień

Ari: t-shirt New Yorker (Atrium +2), płaszcz Massimo Dutti (Atrium 0), dżinsy Zara (Atrium 0), buty Ryłko (Atrium +1), okulary Design Optyk (Pasaż +1)
Emilio: t-shirt H&M (wejście od Półwiejskiej), spodnie New Yorker (Atrium +2), kurtka Zara (Atrium +1), mokasyny Massimo Dutti (Atrium 0), okulary Trussardi (Pasaż +1)

Back to school

Ari: spódniczka, koszula, kurtka, buty H&M wejście od Półwiejskiej, torba COS (Dziedziniec), okulary Design Optyk (Pasaż +1)
Emilio: bluza Zara (Atrium +1), spodnie New Yorker (Atrium +2), buty Nike (Atrium +2), okulary Trussardi (Pasaż +1)

Black & white

Ari: spodnie, bluzka Terranova (Atrium +1), kurtka H&M (wejście od Półwiejskiej), okulary Design Optyk (Pasaż +1), buty eobuwie.pl (Pasaż +1)
Emilio: bluza, kurtka, spodnie, buty H&M (wejście od Półwiejskiej), okulary Trussardi (Pasaż +1)

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Artykuł przeczytasz w: 3 min.
Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA