Sesja jogi w wyjątkowej scenerii – Stary Browar i ATME yoga zapraszają na bezpłatne zajęcia

Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR

Joga to jedna z najbardziej relaksujących i zbawiennych dla ciała form ruchu. Stary Browar przygotował wyjątkowe wydarzenie dla entuzjastów tej aktywności. Wspólnie z ATME yoga zaprasza na „Jogę w obłokach” – nietypowe zajęcia sportowe, które odbędą się 23 sierpnia na dachu Atrium. Wstęp na event jest bezpłatny.

Zestaw ćwiczeń, jaki wykonają uczestnicy, dostosowany jest do różnych poziomów zaawansowania. – Zaczniemy praktyką, w której skład wchodzi medytacja i ćwiczenia oddechowe – tłumaczy prowadząca Ewa Olszewska z ATME yoga. – Później przejdziemy w bardziej płynne flow. Na koniec wyciszymy układ nerwowy i oddamy się chwili relaksacji w Savasanie. Celem praktyki jest wzmocnienie ciała, zrzucenie napięć i znalezienie radości w procesie – dodaje. Wydarzenie na dachu Atrium będzie połączeniem jogi i muzyki. – Muzyka grana na żywo przez DJ-a wprowadzi nas w medytację w ruchu – zapowiada Ewa z ATME yoga. – Wraz z rosnącym tempem muzycznego tła i ćwiczeń, wejdziemy w pełną luzu eksplorację. O oprawę muzyczną zadba Kacper Olszewski aka Kaco. 

Yoga ATME Stary BROWAR

Joga z widokiem

Stary Browar od wielu lat organizuje latem bezpłatne zajęcia jogi. Setki osób wykonujących synchronicznie asany w browarowym parku to jedna z najpiękniejszych pocztówek poznańskiego “lata w mieście”. W tym roku centrum świętuje 20. urodziny. – Zbliżający się jubileusz jest pretekstem do tego, żeby zaprosić klientów na unikalne wydarzenia w naszych najbardziej spektakularnych przestrzeniach – mówi Joanna Tupalska ze Starego Browaru. – Parking w Atrium na poziomie +5, gdzie 23 sierpnia spotkamy się na matach, to miejsce z zapierającym dech w piersiach widokiem na Poznań. Chcemy, żeby uczestnicy zapamiętali ten wieczór i nietypową praktykę na lata – podkreśla Tupalska. 

Yoga ATME Stary BROWAR
Sesja jogi w wyjątkowej scenerii – Stary Browar i ATME yoga zapraszają na bezpłatne zajęcia 3

Wstęp na zajęcia „Joga w obłokach” jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o zabranie własnych mat, wygodnego stroju do ćwiczeń i wody (butelki można napełnić przed zajęciami w miejskim zdroju na Dziedzińcu, gdzie dostępna jest woda pitna dla gości Starego Browaru za darmo). Parking +5 będzie w tym dniu niedostępny dla samochodów. W razie niepogody zajęcia odbędą się w Słodowni +1.

Joga w obłokach
ATME yoga na dachu Starego Browaru x DJ set
23 sierpnia (środa) 2023 r., godz. 20:00
Atrium parking +5
wstęp wolny

Więcej informacji tutaj

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR|Yoga ATME Stary BROWAR
REKLAMA
REKLAMA

Kultowe zające Starego Browaru można zdobyć za darmo – sprawdź, jak!

Zające Stary Browar 2024

Zające Starego Browaru z limitowanej edycji 2024 wyglądają kwitnąco! Mini-okazy kolekcjonerskich uszaków – Śliweczki i Jagódki – można zdobyć za darmo w ramach promocji w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej.

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Ta wiosna należy do Śliweczki i Jagódki – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą elegancji wnętrzom i ogrodom. Tegoroczne okazy do 15 marca można podziwiać na sezonowej ekspozycji w Atrium. Zgodnie z browarową tradycją, w weekendy poprzedzające wielkanocne Święta prowadzona będzie sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek (szczegóły i harmonogram TUTAJ). Zainteresowanie zakupem jest ogromne. W zeszłym roku kolejki do KIC SHOPu ustawiały się wcześnie rano. Jest jednak sposób, żeby urocze uszaki zdobyć bez pobudki o świcie.

Złap zająca w aplikacji

W przedświątecznym okresie paragony ze Starego Browaru można wymienić na 13-centymetrowe figurki uszaków w limitowanych kolorach 2024. Mini-Śliweczki czekają na amatorów zakupów, z kolei mini-Jagódki trafią do smakoszy ucztujących w browarowych lokalach. Aby zdobyć nagrodę, paragony z przynajmniej trzech punktów w Starym Browarze o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Do zdobycia małej Śliweczki, czyli Zająca Shoppingowego, potrzebne będą paragony ze sklepów, marketu spożywczego, kina, sali zabaw lub punktów usługowych. Ci, którzy marzą o małej Jagódce, czyli Zającu Foodiesowym, muszą zebrać rachunki z browarowych restauracji, kawiarni lub punktów gastronomicznych przy Food Courcie w Atrium. Akcja potrwa do 30 marca lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są TUTAJ.

Zające Stary Browar 2024
Mini Śliweczka
Zające Stary Browar 2024
Mini Jagódka

Uszata tradycja

Wieść głosi, że „dawno, dawno temu” w parku Starego Browaru widywano dzikie zające, a w promieniach wschodzącego słońca ich futerko połyskiwało na fioletowo… Ta bajkowa scena zainspirowała zespół centrum do stworzenia wielkanocnych figurek. W 2009 roku uszaki pojawiły się po raz pierwszy. Premierowe zające miały kolor fioletowy – na pamiątkę parkowej legendy. W kolejnych latach pionierskim fioletowym okazom zaczęły towarzyszyć nowe kolorowe „podgatunki”. Data pojawienia się zajęcy utrzymywana zawsze w tajemnicy. W końcu nadchodzi wyczekiwany przez fanów poranek, kiedy na Instagramie ukazuje się zdjęcie figurek w nowych kolorach z podpisem: „Przykicały!”.

Zając Starego Browaru, to symbol wiosny i obiekt pożądania. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży figurek zaczynają napływać… w grudniu. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Dostojne pozy, spokojne oblicza, życzliwe spojrzenia, zaskakujące ubarwienie – browarowe uszaki z miejsca zyskują sympatię dzieci i dorosłych.

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Zające Stary Browar 2024
REKLAMA
REKLAMA