ZATRZYMAJ CZAS – WIELKANOCNY RELAKS NAD MORZEM

Linea Mare Wielkanoc

Codzienny pęd sprawia, że zapominamy o tym, co w życiu naprawdę ważne. Brakuje chwil tylko dla siebie i bliskich, pełnych uważności i głębokich rozmów. Wielkanoc to idealny moment, by wyrwać się z tego pędu i zatrzymać czas choć na chwilę.

5* hotel Linea Mare oferuje Ci przestrzeń do zatrzymania się w biegu codzienności. Czas bez pośpiechu, obowiązków i długich list rzeczy do zrobienia. Tu liczy się tylko bycie tu i teraz – ciepłe promienie słońca podczas porannych spacerów na plaży, wdychanie czystego powietrza nasyconego jodem i słuchanie uspokajającego szumu fal. Skup się na sobie, radości Świąt i pogłębianiu więzi z najbliższymi. Podczas wspólnych posiłków porozmawiajcie o tym, co dla Was naprawdę istotne. 

Hotel położony zaledwie 300 metrów od morza, przygotował wyjątkowy pakiet pobytowy na wielkanocny weekend. Obejmuje on noclegi w przestronnych, nowoczesnych pokojach z balkonami, śniadania z tradycyjnym, świątecznym menu, obiadokolacje w formie bogatych bufetów. W cenie pakietu są również:

  • dostęp do strefy wellness z basenami i sauną, 
  • rodzinne ognisko, 
  • koncerty z muzyką na żywo,
  • wieczór taneczny z DJ-em,
  • animacje dla dzieci,
  • świąteczne upominki
  • 30% zniżki na masaże w Dr Irena Eris Beauty Partner,
  • mini upominki Dr Irena Eris
  • i więcej!

Hotelowa przestrzeń już na Ciebie czeka. Teraz Twoja kolej, aby ją wypełnić bliskością, rozmowami i chwilami pełnymi uważności. Zatrzymaj czas choć na chwilę i pozwól sobie na prawdziwy odpoczynek.

Zarezerwuj swój pobyt TUTAJ

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Linea Mare Wielkanoc
REKLAMA
REKLAMA

Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo

Już w ten piątek i sobotę, KARLIK Autoryzowany Dealer Land Rover, zaprasza do niezwykłej, klubowej aranżacji salonu Land Rover w Baranowie, na spotkanie z niepowtarzalnym Range Roverem Sport.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, odkryć można będzie zalety flagowych modeli Range Rover. Po statycznej prezentacji modelowej i skorzystaniu z wyjątkowego poczęstunku oraz pobudzającej kawy przygotowanej przez utytułowanych baristów, dedykowany doradca zabierze Państwa w drogową i off-roadową przygodę za kierownicą różnych wersji Range Rover Sport.

Biorąc udział w wydarzeniu w piątek  lub sobotę otrzymacie Państwo niezobowiązującą, profesjonalną wycenę Waszego auta marki premium oraz propozycję jego odkupu, na najlepszych warunkach na rynku.

Decydując się na złożenie zamówienia w trakcie Days of Range Rover Sport, skorzystacie także z:

– pakietu akcesoriów o wartości 15 000 zł 

– zaproszenia na darmową, kompleksową kontrolę stanu technicznego Waszego auta w dogodnym terminie

– możliwości wygrania uczestnictwa w jednym z eventów Range Rover Experience w 2024 roku. 

Kiedy?

piątek, 19 kwietnia w godzinach 8:00-18:00

sobota, 20 kwietnia w godzinach 9:00-18:00

Gdzie?

Land Rover Karlik Poznań

ul. Poznańska 30, 62-081 Baranowo k.Poznania,

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo
REKLAMA
REKLAMA