Paweł Grobelny z nominacją do nagrody „DNA PARIS DESIGN AWARD 2023”!

Paweł Grobelny został właśnie nominowany do nagrody „DNA PARIS DESIGN AWARD 2023” za projekt  mebli miejskich dla Placu Ayuntamiento przed ratuszem miasta Logroño – stolicy hiszpańskiego regionu La Rioja. Ławki o długości 10 metrów zostały dołączone i dopasowane do dekoracyjnych słupów budynku Ratusza. Warto dodać, że budynek ten został zaprojektowany w latach 70. przez słynnego hiszpańskiego architekta Rafaela Moneo – laureata między innymi nagrody Pritzkera i Mies van de Rohe. 

Projekt powstał w zeszłym roku na zaproszenie Międzynarodowego Festiwalu Architektury i Designu Concentrico w Logroño, który poszukuje nowych funkcji i znaczeń w przestrzeni publicznej. Projekt ten jak wiele innych realizacji Pawła Grobelnego charakteryzuje się minimalizmem, ale także bezszelestnym wpisaniem się w istniejący kontekst miasta.

Paweł Grobelny od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni publicznych i przestrzeni okalających budynki biurowe, hotelowe i mieszkalne. Realizacje jego autorstwa znajdują się między innymi w ogrodzie Albertine przed Biblioteką Królewską w Brukseli oraz w największym parku miejskim w Szanghaju. Paweł Grobelny jest także autorem serii mebli miejskich dla paryskiej dzielnicy biznesu La Defense oraz dla dzielnicy Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Otrzymał wiele międzynarodowych nagród w zakresie projektowania przestrzeni publicznych. W 2020 roku otrzymał nagrodę jury „DNA Paris Design Award” w kategorii „Landscape Design” za projekt skweru zaprojektowanego w Poznaniu. Projekt ten znalazł się w grupie piętnastu najlepiej zaprojektowanych przestrzeni publicznych na całym świecie. 

www.pawelgrobelny.com

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

REKLAMA
REKLAMA

Tej Poznań! Salon Greenpoint i Top Secret zapraszają do zabawy

Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu

Greenpoint i Top Secret to dwie polskie marki odzieżowe z  długoletnią  tradycją i pasją do mody. Kolekcje marek, tworzone z sercem przez utalentowane projektantki. Z okazji otwarcia łączonego salonu Greenpoint i Top Secret marka zaprasza do do wyjątkowej zabawy!

„Chcemy wyrazić w nich i podkreślać przede wszystkim kobiecość. W ostatnim czasie połączyliśmy swoje siły, mocno się rozwijamy i otwieramy nowe salony w kolejnych lokalizacjach, by być jeszcze bliżej naszych Klientów w całej Polsce. Niedawno nasz najnowszy, łączony sklep Top Secret i Greenpoint pojawił się w Galerii Handlowej Posnanii. To wyjątkowe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie” – mówią przedstawiciele marek i dodają – Z tej okazji postanowiliśmy się odpowiednio przywitać z poznaniakami i zaprosić do udziału w wyjątkowej zabawie. Wysiadając na przystanku Rondo Rataje lub Politechnika  zwróćcie uwagę na lustrzane ramki. Możecie poprawić sobie w nich fryzurę, uśmiechnąć się do siebie lub zrobić selfie i złapać wyjątkowe nagrody. Wystarczy, że pokażecie zdjęcie w naszym salonie, a otrzymacie specjalny rabat -30% przy zakupach za min. 99,99 zł. To jednak nie wszystko! Wrzućcie zdjęcie na swój profil Instagram, dodajcie odpowiednie hasztagi i oznaczenia, by wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać aż 1000 zł  do wykorzystania w naszym sklepie w Posnanii!

Akcja trwa do 31 lipca. Poznajmy się Poznań!

*artykuł przygotowany we współpracy z marką Greenpoint i Top Secret

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Greenpoint i Top Secret Akcja Promocyjna w Poznaniu
REKLAMA
REKLAMA