Gigantyczny Dmuchany Park Rozrywki GIGAPARK

Bezpieczna zabawa na świeżym powietrzu brzmi dobrze? GIGAPARK.pl to nowa atrakcja na mapie Poznania przy ulicy Wiankowej (Poznań Malta obok Hotelu HP Park), gdzie każdy może poczuć lato w pełni!

Przestrzeń GIGAPARKu została zaprojektowana w taki sposób, aby nawet najbardziej zapracowani mieli chwilę na relaks, kiedy najmłodsi goście (2–14 lat) spożytkują pokłady energii, korzystając z atrakcji. Park jest podzielony na strefę rozrywki i strefę dla rodziców. Aby zabawa była przyjemna i bezpieczna, do dyspozycji dzieci są urządzenia najwyższej jakości dmuchane zjeżdżalnie, skocznie, trampoliny, dmuchane kule wymagające utrzymania równowagi, poduszki powietrzne służące do trenowania skoków, ścianki wspinaczkowe tory przeszkód, które składają się z wielu segmentów o zróżnicowanym stopniu trudności. Tory przypominają wyglądem literę „U” – początek i koniec znajdują się obok siebie. Takie rozwiązanie pozwala rodzicom i opiekunom na lepsze i bezpieczne kontrolowanie zabawy dziecka. Zabawa w Gigantycznym Dmuchanym Parku Rozrywki to świetny pomysł na wspólne wyjście z dziećmi. GIGAPARK to przestrzeń pełna atrakcji dostosowanych do różnych grup wiekowych. Zobacz, jak spędzisz czas w GIGAPARKU!

Atmosfera wakacji, atrakcje dla dzieci o zróżnicowanym stopniu trudności, do tego duża dawka pozytywnej energii – GIGAPARK – GIGA lato!

Więcej informacji TUTAJ

*Artykuł przygotowany we współpracy z GIGAPARK.PL

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

REKLAMA
REKLAMA

Lato na Wildzie

Lato na wildzie

Druga edycja inicjatywy „LATO NA WILDZIE”, organizowana przez Fundację Pro Posnania we współpracy z partnerami: Brzask Bistro, Spółka Targowiska, Rada Osiedla Wilda oraz Miasto Poznań, trwa w najlepsze. 

zdjęcia: Małgorzata Opala

Podczas pierwszego, inauguracyjnego spotkania 4 czerwca odbyła się Wildecka Biesiada przy wspólnym stole, która doskonale sprzyjała sąsiedzkiej integracji i wspólnemu spędzeniu czasu w lokalnej atmosferze. Tego dnia zainaugurowano cały sezon drugiej edycji LATO NA WILDZIE, podczas którego wystąpił zespół Retro Boys, prezentując najwspanialsze przeboje Zbigniewa Wodeckiego oraz Krzysztofa Krawczyka. Po koncercie odbył się pierwszy seans filmowy z cyklu kina letniego, podczas którego wyświetlono film „Zaklęte rewiry”, poprzedzony prelekcją dra Pawła Cieliczko, polskiego literaturoznawcy oraz historyka. 

9 czerwca na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się koncert muzyki na żywo w wykonaniu wiolonczelistki oraz wokalistki Ewy Szymczak i gitarzysty Dariusza Brodowskiego. Wzruszający koncert z utworami okresu międzywojnia porwał uczestników do tańca. 

Pierwszy tydzień inauguracyjny cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie i aktywnie uczestniczyli w pierwszych atrakcjach, integrując się i zacieśniając sąsiedzkie więzi. 

Zapraszamy na czerwcowe wydarzenia

Kino letnie we wtorki o godz. 21:30 na rynku Wildeckim 

11.06 „Szef” 

18.06 „Czekolada” 

25.06 „Skrzydełko czy nóżka” 

Koncerty muzyki na żywo w niedziele o godz. 16:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

16.06 Perkusista Filip Wyrwa 

23.06 Wokalistka Anna Bemke 

Teatr plenerowy dla dzieci, sobota o godz. 11:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

22.06 Zielona Grupa 

Warsztaty plenerowe z literaturą, sobota, godz. 11:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

29.06 „Niko i Titi odkrywają morską głębinę” 

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Lato na wildzie
REKLAMA
REKLAMA