Gigantyczny Dmuchany Park Rozrywki GIGAPARK

Bezpieczna zabawa na świeżym powietrzu brzmi dobrze? GIGAPARK.pl to nowa atrakcja na mapie Poznania przy ulicy Wiankowej (Poznań Malta obok Hotelu HP Park), gdzie każdy może poczuć lato w pełni!

Przestrzeń GIGAPARKu została zaprojektowana w taki sposób, aby nawet najbardziej zapracowani mieli chwilę na relaks, kiedy najmłodsi goście (2–14 lat) spożytkują pokłady energii, korzystając z atrakcji. Park jest podzielony na strefę rozrywki i strefę dla rodziców. Aby zabawa była przyjemna i bezpieczna, do dyspozycji dzieci są urządzenia najwyższej jakości dmuchane zjeżdżalnie, skocznie, trampoliny, dmuchane kule wymagające utrzymania równowagi, poduszki powietrzne służące do trenowania skoków, ścianki wspinaczkowe tory przeszkód, które składają się z wielu segmentów o zróżnicowanym stopniu trudności. Tory przypominają wyglądem literę „U” – początek i koniec znajdują się obok siebie. Takie rozwiązanie pozwala rodzicom i opiekunom na lepsze i bezpieczne kontrolowanie zabawy dziecka. Zabawa w Gigantycznym Dmuchanym Parku Rozrywki to świetny pomysł na wspólne wyjście z dziećmi. GIGAPARK to przestrzeń pełna atrakcji dostosowanych do różnych grup wiekowych. Zobacz, jak spędzisz czas w GIGAPARKU!

Atmosfera wakacji, atrakcje dla dzieci o zróżnicowanym stopniu trudności, do tego duża dawka pozytywnej energii – GIGAPARK – GIGA lato!

Więcej informacji TUTAJ

*Artykuł przygotowany we współpracy z GIGAPARK.PL

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

REKLAMA
REKLAMA

NOWA WYSTAWA POL / SZTYMA / WOLNA! Do obejrzenia tylko na TRŁ POZNAŃ!

Pierwsza edycja Targów Rzeczy ładnych TRŁ POZNAŃ! odbędzie się już w najbliższy weekend 2-3 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie 3 zagości nie tylko 320 wyjątkowych wystawców tworzących niezależny polski design, ale także wyjątkowa wystawa „Hometown” artystycznego kolektywu Pol / Sztyma / Wolna! 

Lokalny projekt, lokalne artystki i światowa jakość! Nieformalną grupę artystyczną Pol / Sztyma / Wolna tworzą artystki a prywatnie także przyjaciółki: Anna Pol, Marianna Sztyma i Magda Wolna. Ich unikalne, ręcznie malowane kolekcje ceramiki to zjawisko na styku designu i sztuki. To kolekcjonerskie unikaty. Artystki przemalowują ceramikę z pchlich targów opowiadając za jej pomocą nowe osobiste historie. Tworzą ilustratorskie ceramiczne kolekcje, które tak samo zachwycają w całości i w detalu. Trzy różne artystki i trzy różne wizualne języki, z których zawsze powstaje jedna zaskakująco spójna opowieść. Opowieść pełna klimatu, detali, momentów i kolorów. Opowieść, która każdy składa sobie z kawałków po swojemu. Ich prace wybitnie się uzupełniają. Są jak różne wyrazy tworzące jedno zdanie. Dopiero razem nabierają pełnego sensu, wciągają i nie chcą puścić. A wszystko to ubrane w formę kilkumetrowych imponujących instalacji, złożonych z kilkudziesięciu rozwieszonych na ścianie talerzy-ikon. Instalacji pełnych mocnych kolorów, zachwycających detali i wizualnych metafor. 

Na TRŁ POZNAŃ! zobaczymy premierową wystawę „Hometown” – ukłon w stronę rodzinnego miasta, Poznania. Pol / Sztyma / Wolna zabiorą Was w sentymentalna podróż do miejsc ich dzieciństwa, młodości, beztroskich studenckich czasów. Na ponad 40 talerzach bawią się wspomnieniami i teraźniejszością. Fabryka Cegielskiego, nadwarciańskie krajobrazy czy Sołacz – miejsca zamknięte w formę ikongraficznych kadrów, wspomnień, powidoków – tworzą ich osobistą mapę Poznania. „Nasze inspiracje to architektura, jej detale i powtarzający się rytm. Ale też nostalgiczne spacery między blokami na ratajskich osiedlach czy powrót na stary Dębiec. Kot w oknie i spacer z psem. Neony i lody. Mosty i kominy. Miejskie ptaki i Paw – rzeźba z lat 60-tych w parku Marcinkowskiego. Niewinne lata 80-te i 90-te, z ich marzeniami o kolorach!” – piszą o swoim nowym projekcie. 

Wystawa „Hometown” już w ten weekend na TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych / 2-3 marca

TRŁ POZNAŃ! – pierwsza historyczna edycja! 

2-3 marca 

Międzynarodowe Targi Poznańskie / Pawilon 3 

godz. 11-19 

Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie) 

Bilety dostępne online oraz w kasach w terminie trwania targów

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA