Skip to content

Gender neutral to rzeczywistość – i to nienowa. Każda z minionych epok ma swój rozdział o zacieraniu granic między żeńskim i męskim. Moda od zawsze jest polem do eksperymentów z tożsamością, a ubrania – środkiem autoekspresji. Co przyniesie przyszłość?

Pauli (@pauli331) żadnego trendu się nie boi. W browarowych butikach przymierza zwiewne plażowe sukienki, a kilka minut później streetwearową dżinsową stylizację. Poznańska instagramerka przekonuje, że sztywne definiowanie osobistego stylu to zbędne ograniczenie. Im więcej wolności, tym więcej radości – to ważna zasada w modzie.

Apetyczny, odżywczy, świeży – miksujemy wiosenny koktajl trendów. Ty wybierasz ulubione składniki. Menu jest bogate: dżins, cekiny, grunge, kolor, dla chętnych – trochę klasyki. Przed nami sezon obfitości, eklektyzmu, kontrastów. Najmodniejszy dodatek: wolny wybór.

(…) Życie z intencją stało się chodliwym towarem, ochoczo monetyzowanym przez przedsiębiorczych coachów, trenerów, influencerów i samozwańczych duchowych przewodników (…)  – felieton Marty Kabsch

W każdy środowy wieczór odbywam heroiczną walkę z moim wewnętrznym leniem, wsiadam do samochodu i jadę do pobliskiego miasteczka na jogę.

Coraz mniej pamiętam ze starego mieszkania Dziadków na Jeżycach. Wśród tych najbardziej żywych wspomnień są scenki z dużej kuchni.

Do sklepu jadę rowerem. Pogoda sprzyja. Szybka wizyta w piekarni i spożywczaku.