Stary Browar: Tak niewiele trzeba – prostota w wiosenno – letniej szafie

Stary Browar moda Karolina Maria

Złamana biel, dżinsowy granat. Subtelne gry objętością: dopasowana sukienka, obszerna kurtka. Oszczędne, ale wyrafinowane akcesoria: okulary, mini-torebka. Oto minimalizm w wiosenno – letniej odsłonie. Potwierdzamy: prostota jest w modzie.

Uniwersalne, „całodzienne”, dobre na każdą okazję. Takie stylizacje bronią się jakością, czarują nonszalancją. Tajemnica prostego outfitu to jasne kolory albo podejście „total look”. Sety doskonale ubierają, tworząc efekt kompletnego stroju przy praktycznie zerowym wysiłku. A kiedy na wysiłek mamy większą ochotę, zestawy dzielimy na części i łączymy z innymi ubraniami.

A teraz najlepsze – popatrz na metki. Te efektowne stylizacje w znakomitej większości pochodzą z browarowych sklepów polskich marek. „Nasi” umieją w kapsuły i nowoczesną prostotę. Ulubione adresy? La Mania, 303 Avenue, TUTU, Elementy, Patrizia Aryton. Tutaj nie ma kompromisów z jakością – materiały i konstrukcje to klasa top. Modowy patriotyzm wspieramy z radością.

Stylizacje: Karolina Marja

Zdjęcia: Katarzyna Jankowiak

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Stary Browar moda Karolina Maria
REKLAMA
REKLAMA

Odkryj piękno w upcyclingu!

pARTs wyprzedaż

pARTs Jewelry, marka biżuterii, która rewolucjonizuje upcycling, zaprasza na swoją pierwszą letnią wyprzedaż limitowanych kolekcji. Odbędzie się ona już 30 czerwca w prestiżowym Showroomie Volvo Firma Karlik w Starym Browarze w Poznaniu. 

Kiedy te kolekcje znikną, znikną na zawsze – to ostatnia szansa.

Podczas tej wyprzedaży, odwiedzający będą mieli okazję kupić elementy z kolekcji Machina, Infinity, Before oraz Natural. Każdy element biżuterii to prawdziwe małe dzieło sztuki, stworzone w polskich pracowniach z miłości do ekologii i designu. Marka nie planuje wznowienia produkcji wspomnianych kolekcji. 

Odpadki Stają Się Sztuką

pARTs Jewelry to marka, która zmienia sposób myślenia o odpadach.

Ta biżuteria, inspirowana skandynawskim spokojem i odpowiedzialnością, pokazuje, że zużyte części samochodowe mogą stać się czymś pięknym i wartościowym. W Szwecji przetwarza się 99,5% odpadów – marka pARTs tą ekologiczną filozofią inspiruje Polaków. Ta biżuteria jest unikatowa, wyjątkowa i niesie ze sobą ważne przesłanie. Żaden z elementów nie jest taki sam.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 30 czerwca 2024 r. (niedziela handlowa)
  • Czas: 10:00 – 20:00
  • Miejsce: Showroom Volvo Firma Karlik, Stary Browar, Poznań

Przyjdź i przekonaj się, jak z mechanicznych elementów powstaje prawdziwe rękodzieło – subtelne i eleganckie dodatki, które idealnie dopełnią każdą stylizację. Ta biżuteria to hołd dla kobiecej natury – pięknej, unikalnej i niezależnej. 

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
pARTs wyprzedaż
REKLAMA
REKLAMA