Skip to content

Zadbaj o komfort swojego snu

Problemy ze snem? Skrzypiące i rozlatujące się łóżko? Nieodpowiednio dobrany materac? Marka Esencja Snu Materasso rozwiąże twój problem.

Od lat światowa marka Materasso pomaga klientom w dopasowaniu odpowiedniego materaca do indywidualnych potrzeb, poprawiając tym samym komfort snu i samopoczucie. Wdrażając w życie motto „natura jest najbliższa człowiekowi”, marka Materasso postawiła na naturalne komponenty, klejenie oraz pokrowce w technologii Thermo Balance, włóknie najbardziej zaawansowanym, inteligentnym wykazującym właściwości dotąd zarezerwowane dla skóry człowieka.

Jednak nie tylko materac, ale i łóżko odgrywa w sypialni ważną rolę. Dlatego również i w tym segmencie priorytetem jest jakość i zadowolenie każdego klienta odwiedzającego salon marki. Firma uważnie wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów, aby dostarczać produkty najwyżej jakości. Chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się na tle innych, abyś mógł cieszyć się nimi przez lata. Pilnujemy, aby każde nasze łóżko wykonane było z najwyższą starannością i dokładnością – to zasady, jakimi kierują się pracownicy salonów Esencja Snu Materasso – Najważniejsza jest jakość użytych komponentów, otapicerowanie, dopasowanie (uwzględniające takie parametry jak wysokość, szerokość, grubość, czy rodzaj paneli) jak i sposób łączenia elementów. Tym samym oferując wieloletnią gwarancję w cenie produktu.

Esencja Snu Materasso, jak wybrać dobry materac?

Esencja Snu Materasso współpracuje ze starannie wyselekcjowanymi kontrahentami i dostawcami, dlatego oprócz wspomnianych wyżej produktów firmy Materasso oraz produkcji własnej marki Esencja Snu w salonach marki dostępne są także dodatki do sypialni w postaci kołder, pościeli, pledów, narzut czy koców firmy Maro Home. Wszystkie produkty MARO HOME szyte są na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że otrzymuje produkt wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, zaprojektowany i uszyty w 100% specjalnie dla niego!

Aby cieszyć się swoimi wymarzonymi, wyjątkowymi produktami, muszą one przejść skomplikowany proces produkcyjny w siedzibie firmy w Radomiu. Od lat firma współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami tkanin i nici, posiadającymi wymagane certyfikaty, stawiając w 100% na polskie produkty. Wśród dodatków w salonach dostępne są również świece zapachowe jak i najwyższej jakości porcelana firmy Duo-Gift, która zaufanie klientów zdobyła poprzez prezentację na największych targach branżowych w Polsce a także w europejskich stolicach takich jak targi Ambiente we Frankfurcie, Maison & Objet w Paryżu oraz targi wnętrzarskie w Mediolanie.

filizanka-jumbo-ze-spodkiem-470-ml-the-kiss-by-gustav-klimt-2

Salony Esencja Snu Materasso:

Galeria Polskie Meble
Esencja Snu Materasso
Al. Solidarności 34
61-696 Poznań
esencjasnupolskiemeble@yahoo.com
tel. 579 929 259

Galeria Giant Meble
Esencja Snu Materasso
Bolesława Krzywoustego 68
61-144 Poznań
esencjasnugiant@yahoo.com
tel. 573 130 138

*artykuł przygotowany we współpracy z Galerią Giant Meble

REKLAMA

 • Auto Club
 • ART CORNER by PORSCHE

REKLAMA

 • Porsche Poznań - Art Corner
 • Auto Club Poznań

Może cię zainteresować:

Zadbaj o komfort swojego snu

Esencja Snu Materasso, jak wybrać dobry materac?

REKLAMA

 • Global stone Poznań
 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
 • Art Pin

REKLAMA

 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
 • Global Stone Poznań
 • PropertyForU
 • ArtPin