Skip to content

Zabłyśnij! Stary Browar w Poznaniu zaprasza na modowy piknik w parku

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak, Jakub Krzyżanowski 

Drugiego takiego wydarzenia nie ma w Poznaniu. Setki wystrojonych gości. Koce na trawie, kosze pełne smakołyków. Nastrojowe oświetlenie, instagramowa scenografia, taniec pod sceną podczas koncertu na żywo, nagrody-niespodzianki… Takie rzeczy tylko w Starym Browarze. 8 września najpiękniejsze centrum handlowe w stolicy Wielkopolski zaprasza Klientów na trzecią edycję modowego pikniku w parku. To będzie wieczór pełen blasku.

W pandemicznym 2021 roku zespół Starego Browaru szukał pomysłu na wyjątkowe modowe wydarzenie. – Chcieliśmy stworzyć dla klientów okazję, aby wyjść z domu i dres zamienić wreszcie na elegancką sukienkę lub garnitur – wspomina Joanna Tupalska ze Starego Browaru. Postanowiliśmy zorganizować elegancki piknik w parku. Goście czuli się bezpiecznie i komfortowo w dużej i otwartej przestrzeni, a dress code dał im pretekst, aby po kilkunastu miesiącach domowej izolacji wystroić się i pokazać – dodaje. Pierwszy piknik inspirowany był paryskimi Dîners en Blanc. Park Starego Browaru wypełnił się uczestnikami ubranymi od stóp do głów na biało. Pomysł chwycił. Klienci dopytywali o kolejną edycję. W 2022 roku motywem przewodnim była włoska riwiera i styl marynarski. Co szykuje Stary Browar tym razem?

Urodzinowy blask

W listopadzie poznańskie centrum będzie świętować 20. rocznicę otwarcia. Obchody urodzin rozpoczną się już we wrześniu, a temat pikniku nawiązuje do tej szczególnej okazji. – Wieczorowa elegancja, letni karnawał, blask i jeszcze więcej blasku – nadchodząca edycja modowego pikniku będzie pełna glamouru – zapowiada Joanna Tupalska. Wszystkich gości wydarzenia obowiązuje błyszczący dress code. 8 września chcemy zobaczyć Was wystrojonych w cekinowe sukienki, srebrne marynarki, złote buty, brokatowe torebki, kryształową biżuterię, migoczące makijaże. Blask od stóp do głów albo błyszczący akcent – czekamy na Wasze interpretacje przewodniego motywu imprezy – zachęca organizatorka. 

Podwójne zaproszenie na błyszczący piknik można zdobyć rejestrując paragony za zakupy w aplikacji mobilnej Starego Browaru. Wystarczy zebrać rachunki z przynajmniej trzech miejsc (sklepów, punktów usługowych, kina, restauracji, kawiarni) o łącznej wartości min. 700 zł. Paragony należy zeskanować w aplikacji w okresie 13.08-1.09.2023 r., a po zebraniu 700 punktów (1 punkt = 1 zł), zamówić nagrodę (regulamin promocji dostępny jest na stronie starybrowar.com). Zaproszenia otrzymają także wszyscy właściciele Black Cards – kart stałego klienta, gwarantujących szereg przywilejów przez cały rok, m.in. darmowy parking w Starym Browarze. Plenerowej uczcie towarzyszyć będzie muzyczna niespodzianka – na scenie w Parku dla gości Klubu wystąpi na żywo wyjątkowa artystka, Stary Browar obiecuje zdradzić szczegóły na początku sierpnia. Każda para gości otrzyma koc oraz piknikowy poczęstunek z prosecco. Wszyscy uczestnicy będą także mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród przygotowanych przez partnerów.

Klub Starego Browaru – BŁYSZCZĄCY PIKNIK
Kiedy? 8 września 2023 r. (piątek), Park Starego Browaru w Poznaniu, start: godz. 19:00
Dress code: BLASK! Cekiny, brokat, kryształki, złoto, srebro – mile widziane w opcji „bez umiaru”
Błyszczące modowe inspiracje: Agata Jankowiak Blingsis, zdjęcia: Katarzyna Jankowiak (wszystkie ubrania i dodatki pochodzą ze sklepów w Starym Browarze)

Zobacz jak wyglądała zeszłoroczna edycja pikniku, która odbyła się pod hasłem Riviera Chic!

REKLAMA

 • Auto Club
 • ART CORNER by PORSCHE

REKLAMA

 • Auto Club Poznań
 • Porsche Poznań - Art Corner

Może cię zainteresować:

Zabłyśnij! Stary Browar w Poznaniu zaprasza na modowy piknik w parku

zdjęcia: Katarzyna Jankowiak, Jakub Krzyżanowski 

REKLAMA

 • Art Pin
 • Global stone Poznań
 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective

REKLAMA

 • PropertyForU
 • ArtPin
 • Global Stone Poznań
 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective