Skip to content

Vintage Market w Starym Browarze | nowy sklep i targi dla fanów perełek z drugiej ręki

W dniach 23-24 czerwca wnętrza zabytkowej Słodowni w Starym Browarze będą przyciągać amatorki i fanów unikalnych ubrań i przedmiotów „z duszą” – podczas Vintage & Art Market będzie można kupić ubrania i akcesoria do domu vintage, winyle i autorskie produkty upcyklingowe albo inspirowane stylem retro.

W Vintage & Art Market wezmą udział wystawcy z całej Polski. To osoby prowadzące niszowe butiki i internetowe sklepy z wyselekcjonowaną odzieżą i dodatkami vintage. Na stoiskach w Słodowni będzie można znaleźć letnie sukienki, bluzy i kurtki kultowych marek z lat 90., klasyczne trencze, wełniane marynarki dostępne w pojedynczych egzemplarzach, biżuterię i wiele innych niepowtarzalnych elementów garderoby. Dlaczego warto kupować modę vintage? Ubrania czy dodatki z „drugiego obiegu” to sposób na kompletowanie garderoby bez szkody dla środowiska. Zalet mody „second-hand” jest jednak więcej. Rzeczy z lat 70., 80. czy 90. z oferty sklepów vintage są świetnej jakości i kosztują kilk arazy mniej niż nowy produkt z wełny, skóry czy kaszmiru. Stylizacje z perełkami z drugiej ręki są wyjątkowe i niepowtarzalne – szanse, że spotkamy osobę ubraną w ten sam unikat z poprzednich dekad są bliskie zeru. Targi Vintage Market w Starym Browarze zainteresują także osoby poszukujące oryginalnych przedmiotów do domu, unikalnych egzemplarzy płyt winylowych, a nawet… rowerów. Wydarzenie odbędzie się w Słodowni na poziomie +2 (wejście od Dziedzińca, obok restauracji Weranda i Whiskey in the Jar) w dniach 23-24 czerwca w godzinach 9:00 – 21:00.

Vintage Market

Vintage Market – stacjonarnie i weekendowo

To druga edycja Vintage Market w Starym Browarze. Wydarzenie powstało z inicjatywy Magdy i Anity, które poznały się na studiach kilka lat temu. Pasja do mody i przedmiotów z drugiej ręki zainspirowała pomysł organizacji wydarzenia w całości poświęconego vintage. – Większość wystawców, których zaprosiłyśmy do współpracy to osoby, które prywatnie od dawna obserwowałyśmy – mówi Magda z Vintage Market. Tworzymy swego rodzaju „wintydżową” społeczność, wspieramy się w swoich biznesach i działaniach artystycznych – dodaje. W Starym Browarze od maja działa także sklep pod szyldem Vintage Market. Nowy salon zlokalizowany jest w Atrium na poziomie +1.

Vintage & Art Market w Starym Browarze
23-24 czerwca (piątek – sobota), godz. 9:00-21:00
Słodownia +2 (wejście między restauracjami Weranda i Whiskey in the Jar)
wstęp wolny

REKLAMA

Catering dietetyczny Tytka Fit

REKLAMA

  • Catering dietetyczny Tytka Fit
  • willa w stylu francuskim kiekrz poznań na sprzedaż

Może cię zainteresować:

Vintage Market w Starym Browarze | nowy sklep i targi dla fanów perełek z drugiej ręki

Vintage Market

REKLAMA

  • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
  • ArtPin Architektura wnętrz

REKLAMA

  • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
  • Art Pin - architektura wnętrz