Skip to content

Stary Browar ma dla Poznania muzyczny prezent z okazji swoich 20. urodzin

Darmowy koncert The Dumplings w Parku już 29 września

5 listopada Stary Browar będzie świętował 20. rocznicę otwarcia pierwszego skrzydła, Atrium. Obchody urodzin już się rozpoczęły, a jedną z jubileuszowych atrakcji będzie koncert The Dumplings w Parku Starego Browaru 29 września o godz. 20:00. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Występ popularnego duetu jest prezentem centrum dla mieszkańców Poznania.

Nie ma Starego Browaru bez Was. Kluczowym składnikiem sukcesu tego miejsca i dwudziestoletniej już historii najbardziej unikalnego centrum handlowego w Polsce są nasi Klienci. Chcemy podziękować Wam za wspólne 20 lat muzycznym prezentem – tym zaproszeniem organizatorzy ze Starego Browaru otworzyli zapowiedź wydarzenia na Facebooku. W piątkowy wieczór 29 września każdy może bezpłatnie wziąć udział w koncercie The Dumplings. Muzyczny duet tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia wraca powoli po scenicznym uśpieniu z 2019 roku i przygotowuje się do świętowania 10 rocznicy swojego debiutu. Ostatni album The Dumplings zatytułowany „Raj” ukazał się w 2018 roku. Wygląda na to, że publiczność tęskniła za klimatycznymi występami Święs i Karasia – koncertem w browarowym Parku zainteresowanych jest blisko 6 tysięcy osób.

20 urodziny Starego Browaru

Koncert The Dumplings jest częścią obchodów 20. urodzin Starego Browaru. Pierwszą z atrakcji, jaką na tę okazję przygotowało centrum, jest otwarta 1 września 2023 r. retrospektywna wystawa Gianniego Versace w Galerii na Dziedzińcu. – Stary Browar to dla poznaniaków, gości z regionu i turystów miejsce odkryć – na gruncie mody, kultury, gastronomii – mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu poznańskiego centrum. Urodzinowy program zbudowaliśmy wokół najważniejszych wyróżników Starego Browaru, wyjątkowe wydarzenia artystyczne, muzyczne i modowe to od 2003 roku stały element naszej oferty – dodaje.

Centrum handlowe Stary Browar w Poznaniu otwarto 5 listopada 2003 roku. Jego pomysłodawczynią i pierwszą właścicielką jest przedsiębiorczyni i kolekcjonerka sztuki Grażyna Kulczyk, która stworzyła unikalny koncept miejsca łączącego funkcje komercyjne i kulturotwórcze. Kompleks, wraz z zabytkowym parkiem, jest uważany za ikonę architektury i ulubione miejsce spotkań. Projekt autorstwa Piotra Barełkowskiego i Przemysława Borkowicza połączył historyczną tkankę zabudowań XIX-wiecznego browaru Huggerów z autorskimi interpretacjami industrialnych form. Działa tutaj blisko 200 sklepów, restauracji, kawiarni i punktów usługowych. Centrum wyróżnia bardzo zróżnicowana oferta modowa. Wiele międzynarodowych i polskich marek właśnie tutaj otwierało swoje pierwsze poznańskie sklepy. Od 2015 r. właścicielem Starego Browaru jest fundusz DWS Grundbesitz GmbH. Zgodnie z pierwotną ideą założycielki, zespół zarządzający centrum pielęgnuje DNA miejsca kreującego trendy oraz rozwija nowe kierunki działalności i formaty projektów, inspirując klientów.

20 urodziny Starego Browaru w Poznaniu
Koncert THE DUMPLINGS
29 września (piątek)
WSTĘP WOLNY
powered by FOOD HALL STARY BROWAR (wkrótce otwarcie)

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/5PpYTvCat

Akredytacja dla fotoreporterów: m.kabsch@starybrowar.com

REKLAMA

 • ART CORNER by PORSCHE
 • Auto Club

REKLAMA

 • Porsche Poznań - Art Corner
 • Auto Club Poznań

Może cię zainteresować:

Stary Browar ma dla Poznania muzyczny prezent z okazji swoich 20. urodzin

The Dumplings - koncert jubileuszowy z okazji 20 lecia Stary Browar

REKLAMA

 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
 • Global stone Poznań
 • Art Pin

REKLAMA

 • Global Stone Poznań
 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
 • ArtPin
 • PropertyForU