Skip to content

Ruszył nabór do pierwszej edycji Poznańskiej Nagrody Fotograficznej

Ogólnopolski konkurs fotografii prasowej i dokumentalnej zaprasza twórców do podzielenia się swoją sztuką z Poznaniakami. Inspiracją stojącą za powstaniem konkursu jest chęć stworzenia kolekcji dokumentującej życie codzienne, przemiany społeczne i ekonomiczne w kraju, a jednocześnie stworzenie ważnego miejsca konfrontacji i promocji twórczości fotograficznej.

Fotografia reporterska i dokumentalna prężnie się rozwija. Cały czas rośnie liczba fotografów wrażliwych społecznie, twórczo opisujących zdjęciami współczesność, a PNF ma być możliwością docenienia oraz rozwój ich twórczości.

Prace konkursowe będą oceniane przez jury, któremu przewodniczy pisarz i fotoreporter Filip Springer, a sam konkurs został podzielony na dwie kategorie — poznańską oraz ogólnopolską. Zwycięzcy obu kategorii mogą liczyć na nagrody finansowe w wysokości 10 tys. złotych, a także na publikację swoich prac w formie fotoksiążki. Nagrodzone i wyróżnione fotografie pokazane będą na wystawie konkursowej, która otwarta zostanie w marcu 2024 r., podczas gali finałowej.

Nabór prac potrwa do 4 września 2023 roku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę konkursu, https://www.pnf.poznan.pl/

REKLAMA

Catering dietetyczny Tytka Fit

REKLAMA

  • Catering dietetyczny Tytka Fit
  • willa w stylu francuskim kiekrz poznań na sprzedaż

Może cię zainteresować:

Ruszył nabór do pierwszej edycji Poznańskiej Nagrody Fotograficznej

Poznańska Nagroda Fotograficzna

REKLAMA

  • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
  • ArtPin Architektura wnętrz

REKLAMA

  • Art Pin - architektura wnętrz
  • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective