Skip to content

Partnerskie Kluby Biznesu wracają do spotkań w realu

zdjęcia PKB

24 lutego w hotelu Sheraton Poznań odbyło się pierwsze w 2022 roku spotkanie partnerów PKB, którego gospodarzem był prezes Partnerskich Klubów Biznesu Wielkopolska – Bartłomiej Krukowski.

Podczas spotkania zgromadzeni goście mieli okazję do zapoznania się z wartościowymi informacjami, którymi podzielili się eksperci. Alicja Kulbicka, redaktor naczelna „Poznańskiego Prestiżu” wygłosiła prelekcję na temat „Jak efektywnie współpracować z mediami?”, a Artur Markiewicz z „Haker Edukator” wystąpił z zagadnieniem „cyberprzestępczość a nasza codzienność”.

Spotkanie zgromadziło wielu  przedsiębiorców z Wielkopolski, ale także z Kłodzka, Legnicy, Lubina i Krakowa. Wieczorny czas spędzony w gronie obecnych, jak i przyszłych partnerów był doskonałą okazją do zacieśnienia integracji biznesowej i społecznej.

Podczas spotkania byli również Ambasadorzy Klubu, Marcin Kikut, Błażej Telichowski oraz Grzegorz Rasiak, którzy czynnie włączyli się do organizacji przyszłych turniejów piłkarskich dla współpracujących z naszym Klubem szkółkami i akademiami sportowymi.

Do późnego wieczora rozbrzmiewały dyskusje na temat możliwości wspólnych działań społecznych oraz niesienia pomocy potrzebującym.

logo Poznański prestiż

Poznański prestiż

  • blank
  • City Code Poznań
  • blank
  • City Code Poznań

Może cię zainteresować:

Kategorie:

Partnerskie Kluby Biznesu wracają do spotkań w realu

zdjęcia PKB

9

REKLAMA

REKLAMA

  • blank
  • Stary Browar Moda Wiosenna