Skip to content

Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE

Już w najbliższy piątek i sobotę (24 i 25 listopada) w salonie Jubiler Pluciński odbędzie się wyjątkowy pokaz pereł marki AUTORE. Marka ta od lat jest synonimem doskonałości i innowacyjności w świecie biżuterii. Jej pasja do piękna i miłość do najszlachetniejszych materiałów sprawiają, że każda biżuteria jest dziełem sztuki. To doskonały przykład połączenia precyzji rzemiosła z naturalnym pięknem pereł.

Jubiler Pluciński zaprasza na dwudniowy pokaz niesamowitych pereł marki AUTORE. To wyjątkowe zaproszenie, to niepowtarzalna podróż przez kolekcje, gdzie każdy detal jest hołdem dla natury. Ta niezwykła biżuteria emanuje elegancją i unikalnością, niosąc w sobie esencję piękna prosto z morskich głębin. Gościem specjalnym spotkania będzie Justin Schwarz, dyrektor generalny Autore Group, który na zaproszenie gospodarzy przyleci do Poznania z samej Australii, aby podzielić się historią marki i fascynującymi inspiracjami zza oceanu. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zapierające dech w piersiach komplety biżuterii, naszyjniki, pierścionki, czy kolczyki. Odwiedzający dowiedzą się także, jak perły marki AUTORE znalazły się na ekranie w produkcji Netflixa oraz poznają kulisy powstawania najbardziej wyrafinowanych dzieł perłowych. Bo jak zapewnia marka – każda perła ma swoją opowieść!

Showroom pereł trwa w dniach 24-25 listopada w salonie Jubiler Pluciński, Plac Wolności 5 w Poznaniu.
Godziny otwarcia:
24.11 – 10:00 – 18:00
25.11 – 10:00 – 14:00

Więcej informacji pod LINKIEM

O marce:

AUTORE to najbardziej innowacyjny i charakterystyczny projektant biżuterii perłowej na świecie. Założona w 1991 roku przez Rosario Autore, Grupa AUTORE zbiera ponad 350 000 pereł rocznie z dziesięciu farm pereł na Morzu Południowym, zlokalizowanych w dziewiczych wodach u wybrzeży Australii Północnej i Zachodniej oraz Indonezji. Firma jest w 100% zaangażowana w ochronę środowiska, a wszystkie jej farmy pereł posiadają certyfikaty zrównoważonego rozwoju. Oszałamiające kolekcje inspirowane są aspektami świata przyrody i elementami architektury. Na przestrzeni lat firma zdobyła wiele nagród, w tym nagrodę International Design Award w 2022 r. w kategorii The Best in Fine Jewellery. Jak zapewnia Rosario Autore: „Jak każda perła jest wyjątkowa, tak i marka AUTORE jest wyjątkowa”

Jubiler Plucinski AUTORE, perły
Jubiler Plucinski AUTORE, perły

REKLAMA

 • ART CORNER by PORSCHE
 • Auto Club

REKLAMA

 • Porsche Poznań - Art Corner
 • Auto Club Poznań

Może cię zainteresować:

Odkryj niesamowitą kolekcję pereł marki AUTORE

Jubiler Pluciński Perły AUTORE

REKLAMA

 • Global stone Poznań
 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
 • Art Pin

REKLAMA

 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
 • Global Stone Poznań
 • ArtPin
 • PropertyForU