Skip to content

Już niebawem 10. jubileuszowa konferencja #byckobietaonotour w Poznaniu! Spotykamy się w Starym Browarze 13 – 14 października

zdjęcia: Jakub Wittchen

#byckobietaontour to projekt dla kobiet, z kobietami, o kobietach, który daje szansę zwykłym ludziom poznać niezwykłych. Stawia na różnorodność i akceptację. Łączy ludzi. Jest on tour – 42 konferencje w 19 miastach! Zaskakuje. Inspiruje do rozwoju, bywa kopniakiem na szczęście. W konferencjach wzięło udział już 7922 uczestników.

To właśnie w stolicy Wielkopolski odbyła się pierwsza konferencja #byckobietaontour. I to tu spotkania odbywają się co roku w kwietniu i w październiku. Stąd też projekt na prośbę kobiet wyruszył w Polskę, stając się on tour.

13 -14 października br. Poznań po raz kolejny zamieni się w prawdziwą stolicę kobiet. W konferencjach #byckobietaontour w Starym Browarze bierze udział blisko 400 kobiet z całego kraju, a także z zagranicy. To już od 6 lat Marta Klepka i Dorota Wellman wspólnie inspirują i wspierają kobiety.

Być Kobietą on Tour

Przez ten czas na scenie #byckobietaontour wystąpiło wielu znakomitych gości, w sumie 92 prelegentów, a wśród nich m.in.: Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska, Grażyna Kulczyk, Dorota Wellman, Jurek Owsiak, Katarzyna Nosowska, Marcin Prokop, Andrzej Depko, Lidia Kazen, Iza Kuna, Omenaa Mensah, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Grażyna Wolszczak, Ewa Kasprzyk, Siostry z Broniszewic. Ważną wiedzę przekazywali też lekarze specjaliści oraz eksperci od komunikacji, finansów, biznesu, urody, mody. W ramach kobiecych, merytorycznych paneli, prelegentki dzieliły się na scenie doświadczeniem w zarządzaniu, biznesie, relacjach w świecie HR, opowiadały o pasjach.

Projekt organizuje różne konkursy, a ich zwyciężczynie dzielą się swoimi historiami na scenie. Uczestniczki miały też możliwość wziąć udział w wyjątkowym projekcie „Metamorfozy” i przeżyć dużą życiową zmianę.

Być Kobietą on Tour

Co najważniejsze! Konferencje #byckobietaontour to spotkania zawsze niezwykle motywujące i inspirujące, ale także energetyczne i pełne dobrych emocji. Nie brakuje wzruszeń i dobrej zabawy.

Marta Klepka – twórczyni i organizatorka #byckobietaontour zaskakuje uczestniczki niespodziankami. Łzy, wybuchy entuzjazmu i gorące brawa towarzyszyły występom Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, Kasi Wilk, Anny Lasoty, Agnieszki Czyż czy Janji Lesar w pełnym namiętności tańcu z Krzysztofem Hulbojem.

Podróżując z #byckobietaontour poznajemy kolejne osoby, które dołączają do naszego projektu i już z nami zostają. Wierzą w siebie wzajemnie, wspierają się i przyjaźnią. Po konferencjach trudno jest się rozstać. Najważniejsze, że kobiety wychodzą z nich silniejsze, pewniejsze siebie, gotowe na dobre dla siebie zmiany, szczęśliwsze. Bo o to przecież w tym projekcie chodzi!


Hasłem październikowego 10. spotkania w Poznaniu jest BLISKOŚĆ, której tak bardzo potrzebujemy. O więziach, relacjach z innymi, także o bliskości z samym sobą mówić będą eksperci i prawdziwe osobowości. Będzie także dużo o biznesie – wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedsiębiorczynie, kobiety biznesu, które znają przepis na sukces.
Spędzimy razem dwa energetyczne dni, a startujemy już w piątkowy wieczór. Gościem głównym pierwszego dnia będzie Grażyna Kulczyk! W sobotę będą z nami m.in. Dorota Wellman, Lidia Owsiak, Tomasz Sobierajski, Joanna Banaszewska, Dominka Żak, Beata Drzazga.
A pod koniec prawdziwa uczta – godzinny koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem Warsaw String Quartet.
Będzie wartościowo, mądrze, inspiracyjnie! I oczywiście z dobrą energią!

Partnerem medialnym spotkania jest Poznański prestiż
Do zobaczenia w Poznaniu!

Program październikowej konferencji

Być Kobietą on Tour

PS
Zapraszamy także:
7 września do KTW Szałe Restaurant & Events pod Kaliszem
15 września do Winnego Dworku w Górzykowie pod Zieloną Górą
28 października do Hotel & Restauracja Nad Sandelą w Lubawie

LINK DO ZAKUPU BILETÓW na konferencję #byckobietaontour w Poznaniu

REKLAMA

Catering dietetyczny Tytka Fit

REKLAMA

  • Catering dietetyczny Tytka Fit
  • willa w stylu francuskim kiekrz poznań na sprzedaż

Może cię zainteresować:

Już niebawem 10. jubileuszowa konferencja #byckobietaonotour w Poznaniu! Spotykamy się w Starym Browarze 13 – 14 października

zdjęcia: Jakub Wittchen

Być Kobietą on Tour

REKLAMA

  • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
  • ArtPin Architektura wnętrz

REKLAMA

  • Art Pin - architektura wnętrz
  • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective