Skip to content

HEAVENS  – sypialnia inaczej, naturalnie.


Sen, podobnie jak jedzenie jest jedną z najważniejszych funkcji życiowych człowieka. Regularne stosowanie nieodpowiedniej diety powoduje ciężkie konsekwencje zdrowotne. Ze snem jest dokładnie tak samo. Jakość naszego odpoczynku ma ogromny wpływ na to, jak rozpoczniemy następny dzień. Czyż nie wspaniale jest obudzić się rano pełnym sił, będąc w gotowości na nowe wyzwania?


Mówi się, że kawa najlepiej smakuje z porcelanowej filiżanki. Ludzie są skłonni do celebrowania małych chwil, ponieważ przy natężeniu czynników świata zewnętrznego, zaczynamy skupiać się na ubarwianiu podstawowych szarych czynności życiowych. Zależy nam na dodaniu kolorów do naszej rutyny. Z sypialnią jest tak samo. Dbamy o jej przytulny wystrój, odpowiednią kolorystykę i nastrój. Wszystko po to, aby zaaranżować doskonałą przestrzeń do odpoczynku. A czy zastanawiałeś się jak ważną rolę w Twojej sypialni pełni materac?


Przy wyborze materiałów pamiętajmy, że natura zawsze wie co dla nas najlepsze, dlatego najlepiej jest wybierać materiały wegańskie, zapewniające cyrkulację powietrza i odpowiedni mikroklimat materaca. Do takich materiałów należy bawełna, kauczuk, kokos. Bawełna zapewni uczucie ciepła i przytulności w chłodne zimowe miesiące, a w upalne lata gwarantuje zaś świeżość dzięki swojej unikalnej właściwości, która chroni ciało śpiącego przed przegrzaniem. Niezaprzeczalnie przyjazna dla naszej skóry jest również wiskoza, która jest higroskopijna, jest przewiewna, nie grzeje i zapewnia komfort. Głównie stosowana do produkcji pokrowców materaca. Wszystkie te dobra ze sobą splecione i zszyte tworzą materac idealny.

Materace HEAVENS, jak wybrać materac?


Kryteriów, jakimi powinniśmy kierować się przy wyborze tego jedynego, idealnego materaca jest kilka. Pierwszy bardzo ważny to rozmiar, wiele zależy od powierzchni, na jakiej śpimy. Dobrze jest przemyśleć ten wątek bardzo dokładnie, ponieważ zbyt wąski lub za krótki materac będzie miał wpływ na nasz komfort, zastanów się, czy standardowa wielkość materaca, jaką zakładałeś, pomieści wszystkich potencjalnych użytkowników (dzieci i czteronożnych członków rodziny). Kolejnym ważnym aspektem jest jakość i precyzja wykonania. Staraj się dokładnie sprawdzić, co Twój przyszły materac ma w środku. Wybieraj materiały, które będę miały zdrowy wpływ na nasz organizm. Dokładność wykonania gwarantuje, że materac będzie Ci dobrze służył na długie lata. Ergonomia materaca jest bezkonkurencyjnie najistotniejsza. Zwróć uwagę na to, jak materac dostosowuje się do Twojej sylwetki. Nie zawsze twardy materac okazuje się najlepszym wyborem. Zależy to od wielu czynników takich jak budowa ciała, nawyki podczas snu lub ewentualne problemy zdrowotne. Dlatego koniecznie połóż się na materacu, zanim go kupisz.

Materace HEAVENS, jak wybrać materac?


Tutaj zatrzymajmy się na chwileczkę. Z czym kojarzy Ci się sprężyna? A z tym, że  jak zostanie zgnieciona, to automatycznie podda się tej energii i jeszcze szybciej wróci do swojej pierwotnej formy, jeśli nacisk zniknie. Wyobraź sobie 10 000 takich sprężyn, które tylko czekają, aby w płynny sposób reagować na nawet najmniejszy ciężar. Sercem dobrego materaca powinny być sprężyny kieszeniowe wykonane z najwyższej jakości stali. Pracują one niezależnie od siebie, przejmując nacisk naszego ciała, zapewniając tym idealne podparcie. Łącząc zatem sprężyny z naturalnymi materiałami na poszczególnych warstwach, możemy mieć pewność, że materac oddycha i nie zatrzymuje wilgoci. Naturalny proces cyrkulacji powietrza jest najważniejszy, aby wydłużyć użytkowanie.

Materace HEAVENS, jak wybrać materac?

Takie rozwiązania prezentuje marka HEAVENS. Pracujemy na to, aby zapewnić doskonały sen i regenerację na najwyższym poziomie. To my jesteśmy tymi, którzy za pomocą bawełnianej nici zszywają dobra natury, przeobrażając je w materac idealny. W naszej ofercie znajdziesz produkt skrojony do Twoich potrzeb. Spotkaj się z nami w poznańskiej Galerii Giant, a pomożemy Ci wybrać materac, dzięki któremu obudzisz się gdzieś pomiędzy niebem a ziemią.

Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ

Artykuł przygotowany wspólnie z z Galerią GIANT MEBLE oraz marką HEAVEN

logo Poznański prestiż

Poznański prestiż

REKLAMA

 • ART CORNER by PORSCHE
 • Auto Club

REKLAMA

 • Porsche Poznań - Art Corner
 • Auto Club Poznań

Może cię zainteresować:

HEAVENS  – sypialnia inaczej, naturalnie.

Materace HEAVENS, jak wybrać materac?

REKLAMA

 • Global stone Poznań
 • Art Pin
 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective

REKLAMA

 • Global Stone Poznań
 • Stary Browar - Gianni Versace Retrospective
 • ArtPin
 • PropertyForU