POZNAJ Festiwal Polskiego Wina w Concordii Taste już 17-18 maja!

POZNAJ Festiwal Polskich Win. Concordia Taste

To pierwsza edycja festiwalu, w samym środku maja, w samym sercu miasta, podczas której Restauracja Concordia Taste zamieni się w miejsce celebracji chwili, jakości i najlepszych polskich smaków. POZNAJ Festiwal Polskiego Wina to spotkania i rozmowy przy najlepszym polskim winie, genialni goście, czołowi polscy producenci win, szybkie degustacje, mnóstwo polskich win do nabycia, muzyka na żywo, dobra zabawa i gość specjalny Robert Makłowicz!

Celem POZNAJ Festiwal jest przede wszystkim wspieranie i promowanie polskiego winiarstwa, które znajduje się w przełomowym momencie. Jesteśmy świadkami niebywałego rozwoju i wzrostu świadomości polskiego konsumenta, a kluczem do dalszego sukcesu jest edukacja i nieustanne budowanie świadomości odbiorców. POZNAJ festiwal to miejsce, gdzie wiedza popłynie bezpośrednio od źródeł. Winiarze w krótkich spotkaniach degustacyjnych przybliżą szerszemu gronu odwiedzających swoje produkty, prace, codzienność, ukazując proces tworzenia trunków. Nauczą zarówno podstaw, jak i udzielą odpowiedzi na skomplikowane, branżowe pytania. Ważnym aspektem jest także wsparcie polskiej tradycji, pielęgnowanie i przybliżanie historii polskiej kultury winiarskiej i ugruntowanie tej wiedzy.

POZNAJ festiwal ma także podkreślać wagę lokalności, przypominając, ze dobro leży dosłownie w zasięgu naszych rąk. To powrót do korzeni, swoista podróż sentymentalna, w której wspólnie odkrywać będziemy piękno prostoty, autentyczności i niezwykłe efekty pracy lokalnych producentów.

Gościem specjalny Festiwalu będzie Robert Makłowicz, współautor programów telewizyjnych „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” oraz „Makłowicz w podróży”, które przez kilkanaście lat były niezmiennie najpopularniejszymi kulinarnymi audycjami emitowanymi przez polskie telewizje. Laureat nagrody Wiktora i sześciokrotnie Oskara Kulinarnego, twórca programów kulinarno-podróżniczo-historycznych na platformie You Tube. Autor książek o tematyce jedzeniowej oraz kulturowej. Publicysta („Wprost”, „Newsweek”, „National Geographic”, „Tygodnik Powszechny” i „Przekrój”); pasjonat literatury, muzyki, historii oraz destylatów owocowych. Rodzimy Krakowianin, który obok ukochanego miasta rodzinnego, swoje miejsce na ziemi odnalazł w Dalmacji.

Robert Makłowicz, Poznański prestiż Poznaj Festiwal Polskich Win, Concordia Taste, Poznań

Szczegółowy program:

1 Dzień Festiwalu – 17.05. br

Świętowanie rozpoczynamy w piątek, wyjątkowym spotkaniem:

POZNAJMY SIE! | 15 WIN, 15 DAN! | UCZTA Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM

Zapomnijcie o nudnej i typowej kolacji! To będzie istna polska uczta, łamiąca dotychczasowe konwenanse. Zaprezentujemy Wam topowe wina aż od 15 najlepszych polskich winiarzy w towarzystwie dań Adama Adamczaka, inspirowanych różnymi regionami naszego kraju. Zaskoczymy Was nie tylko sposobem ich podania… Przypomnimy także dlaczego warto spotkać się przy wspólnym stole, jak ważna jest rozmowa, budowanie więzi i jak to wszystko wpływa na nasza percepcję.

Gospodarzami kolacji będą: Robert Makłowicz, Jacek Kulza, Adam Adamczak, topowi polscy winiarze i nasi przyjaciele!

2 Dzień Festiwalu 

Drugi dzień festiwalu, odbędzie się w iście letnim klimacie, gdzie przy muzyce na żywo, przestrzeń restauracji i naszego ogródka zamieni sie w strefy tematyczne. Czekać na Was będzie aż 20 stoisk najlepszych polskich winiarzy, stoisko z polskim cydrem, strefa chill, polskie jedzenie, lokalne produkty od naszych zaprzyjaźnionych dostawców, szybkie degustacje z winiarzami i Robertem Makłowiczem! A także kilka innych niespodzianek, których jeszcze Wam nie zdradzimy… Wieczór zakończymy z przytupem. tego jesteśmy pewni!

Patronem medialnym FESTIWALU jest Poznański prestiż

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

POZNAJ Festiwal Polskich Win. Concordia Taste
REKLAMA
REKLAMA

Matyja Camp – ostatni moment na kupno biletów!

MATYJA CAMP

Mamy świetną wiadomość! Z okazji Dnia Mamy trwa promocja na zakup biletu na jedyny w swoim rodzaju MATYJA CAMP 

Mamy świetną wiadomość! Z okazji Dnia Mamy trwa promocja na zakup biletu na jedyny w swoim rodzaju MATYJA CAMP w dniach 5-7.06.2024 w Ostoja Chobienice, w Wielkopolsce
Podczas zakupu na stronie wpisz kod: CAMP15 

Kod uprawniający do 15% obniżki podczas zakupu biletu na MATYJA CAMP, obowiązuje do końca weekendu, tj. 26.05.2024

Cena regularna: 2499,00 PLN – cena promocyjna: 2125,00 PLN 

MATYJA CAMP FIRST EDITION

Cena biletu zawiera:

 • Pobyt w hotelu Ostoja Chobienice SPA w Wielkopolsce, w dniach 5-7 czerwca 2024 
 • Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych 
 • Pełne wyżywienie + open bar podczas obiadokolacji 
 • Zdrowe przekąski w ciągu dnia 
 • Nielimitowany dostęp do strefy SPA (basen, jacuzzi, strefa saun, bania zewnętrzna)
 • Nielimitowany dostęp do stref relaksu znajdujących się na terenie całego obiektu 
 • 4 treningi z zawodowym trenerem
 • Indywidualna konsultacja specjalisty Hair & Beauty 
 • Dwa dni beztroskiego quality time w gronie MATYJA COMMUNITY
 • Skrojona pod wyjazd specjalna oferta cenowa na produkty marki MAGDA MATYJA 
 • Gift bag o wartości min. 1000 PLN z personalizowanymi produktami, przygotowanymi specjalnie na MATYJA CAMP FIRST EDITION
 • Możliwość jazdy konnej oraz dodatkowych zabiegów w strefie wellness (za dodatkową opłatą)
 • 1 bilet przysługuje 1 osobie
 • Ilość miejsc ograniczona
 • Oferta skierowana do osób pełnoletnich

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
MATYJA CAMP
REKLAMA
REKLAMA