Już w najbliższą niedzielę targi ślubne Wedding by Młyńska

Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?

Planujesz ślub i nie wiesz jak się do tego zabrać? A może szukasz inspiracji lub wykonawcy usług na ten wymarzony dzień? Zatem koniecznie w najbliższą niedzielę 22. października zajrzyj na Młyńska12 i odwiedź targi ślubne Wedding by Młyńska.

To już kolejna odsłona targów ślubnych Wedding by Młyńska. Podczas tej wyjątkowej imprezy przyszłe młode pary będą miały okazję zapoznać się z szeroką ofertą usługodawców ślubnych i weselnych, poznać trendy panujące w branży ślubnej, uzyskać informacje i porady od najlepszych eksperów z branży, a także mieć możliwość wzięcia udziału w panelach eksperckich prowadzonych przez cenionych ekspertów. Na odwiedzających czekają takie atrakcje jak warsztaty z filmowania ślubów telefonem, warsztat z tworzenia weselnego moodboardu, czy prelekcja mecenaski Alicji Wasielewskiej na temat prawnych aspektów tej wyjątkowej dla wielu uroczystości. Cały program wydarzenia znajduje się pod LINKIEM. Patronat nad targami objął Poznański prestiż. Serdecznie zapraszamy!

Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?
REKLAMA
REKLAMA

NOWA WYSTAWA POL / SZTYMA / WOLNA! Do obejrzenia tylko na TRŁ POZNAŃ!

Pierwsza edycja Targów Rzeczy ładnych TRŁ POZNAŃ! odbędzie się już w najbliższy weekend 2-3 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie 3 zagości nie tylko 320 wyjątkowych wystawców tworzących niezależny polski design, ale także wyjątkowa wystawa „Hometown” artystycznego kolektywu Pol / Sztyma / Wolna! 

Lokalny projekt, lokalne artystki i światowa jakość! Nieformalną grupę artystyczną Pol / Sztyma / Wolna tworzą artystki a prywatnie także przyjaciółki: Anna Pol, Marianna Sztyma i Magda Wolna. Ich unikalne, ręcznie malowane kolekcje ceramiki to zjawisko na styku designu i sztuki. To kolekcjonerskie unikaty. Artystki przemalowują ceramikę z pchlich targów opowiadając za jej pomocą nowe osobiste historie. Tworzą ilustratorskie ceramiczne kolekcje, które tak samo zachwycają w całości i w detalu. Trzy różne artystki i trzy różne wizualne języki, z których zawsze powstaje jedna zaskakująco spójna opowieść. Opowieść pełna klimatu, detali, momentów i kolorów. Opowieść, która każdy składa sobie z kawałków po swojemu. Ich prace wybitnie się uzupełniają. Są jak różne wyrazy tworzące jedno zdanie. Dopiero razem nabierają pełnego sensu, wciągają i nie chcą puścić. A wszystko to ubrane w formę kilkumetrowych imponujących instalacji, złożonych z kilkudziesięciu rozwieszonych na ścianie talerzy-ikon. Instalacji pełnych mocnych kolorów, zachwycających detali i wizualnych metafor. 

Na TRŁ POZNAŃ! zobaczymy premierową wystawę „Hometown” – ukłon w stronę rodzinnego miasta, Poznania. Pol / Sztyma / Wolna zabiorą Was w sentymentalna podróż do miejsc ich dzieciństwa, młodości, beztroskich studenckich czasów. Na ponad 40 talerzach bawią się wspomnieniami i teraźniejszością. Fabryka Cegielskiego, nadwarciańskie krajobrazy czy Sołacz – miejsca zamknięte w formę ikongraficznych kadrów, wspomnień, powidoków – tworzą ich osobistą mapę Poznania. „Nasze inspiracje to architektura, jej detale i powtarzający się rytm. Ale też nostalgiczne spacery między blokami na ratajskich osiedlach czy powrót na stary Dębiec. Kot w oknie i spacer z psem. Neony i lody. Mosty i kominy. Miejskie ptaki i Paw – rzeźba z lat 60-tych w parku Marcinkowskiego. Niewinne lata 80-te i 90-te, z ich marzeniami o kolorach!” – piszą o swoim nowym projekcie. 

Wystawa „Hometown” już w ten weekend na TRŁ POZNAŃ! / Targi Rzeczy Ładnych / 2-3 marca

TRŁ POZNAŃ! – pierwsza historyczna edycja! 

2-3 marca 

Międzynarodowe Targi Poznańskie / Pawilon 3 

godz. 11-19 

Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie) 

Bilety dostępne online oraz w kasach w terminie trwania targów

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA