Już w najbliższą niedzielę targi ślubne Wedding by Młyńska

Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?

Planujesz ślub i nie wiesz jak się do tego zabrać? A może szukasz inspiracji lub wykonawcy usług na ten wymarzony dzień? Zatem koniecznie w najbliższą niedzielę 22. października zajrzyj na Młyńska12 i odwiedź targi ślubne Wedding by Młyńska.

To już kolejna odsłona targów ślubnych Wedding by Młyńska. Podczas tej wyjątkowej imprezy przyszłe młode pary będą miały okazję zapoznać się z szeroką ofertą usługodawców ślubnych i weselnych, poznać trendy panujące w branży ślubnej, uzyskać informacje i porady od najlepszych eksperów z branży, a także mieć możliwość wzięcia udziału w panelach eksperckich prowadzonych przez cenionych ekspertów. Na odwiedzających czekają takie atrakcje jak warsztaty z filmowania ślubów telefonem, warsztat z tworzenia weselnego moodboardu, czy prelekcja mecenaski Alicji Wasielewskiej na temat prawnych aspektów tej wyjątkowej dla wielu uroczystości. Cały program wydarzenia znajduje się pod LINKIEM. Patronat nad targami objął Poznański prestiż. Serdecznie zapraszamy!

Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?|Targi ślubne wedding by Młyńska, jak zorganizować ślub?
REKLAMA
REKLAMA

Lato na Wildzie

Lato na wildzie

Druga edycja inicjatywy „LATO NA WILDZIE”, organizowana przez Fundację Pro Posnania we współpracy z partnerami: Brzask Bistro, Spółka Targowiska, Rada Osiedla Wilda oraz Miasto Poznań, trwa w najlepsze. 

zdjęcia: Małgorzata Opala

Podczas pierwszego, inauguracyjnego spotkania 4 czerwca odbyła się Wildecka Biesiada przy wspólnym stole, która doskonale sprzyjała sąsiedzkiej integracji i wspólnemu spędzeniu czasu w lokalnej atmosferze. Tego dnia zainaugurowano cały sezon drugiej edycji LATO NA WILDZIE, podczas którego wystąpił zespół Retro Boys, prezentując najwspanialsze przeboje Zbigniewa Wodeckiego oraz Krzysztofa Krawczyka. Po koncercie odbył się pierwszy seans filmowy z cyklu kina letniego, podczas którego wyświetlono film „Zaklęte rewiry”, poprzedzony prelekcją dra Pawła Cieliczko, polskiego literaturoznawcy oraz historyka. 

9 czerwca na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się koncert muzyki na żywo w wykonaniu wiolonczelistki oraz wokalistki Ewy Szymczak i gitarzysty Dariusza Brodowskiego. Wzruszający koncert z utworami okresu międzywojnia porwał uczestników do tańca. 

Pierwszy tydzień inauguracyjny cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie i aktywnie uczestniczyli w pierwszych atrakcjach, integrując się i zacieśniając sąsiedzkie więzi. 

Zapraszamy na czerwcowe wydarzenia

Kino letnie we wtorki o godz. 21:30 na rynku Wildeckim 

11.06 „Szef” 

18.06 „Czekolada” 

25.06 „Skrzydełko czy nóżka” 

Koncerty muzyki na żywo w niedziele o godz. 16:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

16.06 Perkusista Filip Wyrwa 

23.06 Wokalistka Anna Bemke 

Teatr plenerowy dla dzieci, sobota o godz. 11:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

22.06 Zielona Grupa 

Warsztaty plenerowe z literaturą, sobota, godz. 11:00 na skwerze im. Marii Skłodowskiej-Curie 

29.06 „Niko i Titi odkrywają morską głębinę” 

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Lato na wildzie
REKLAMA
REKLAMA