Bolewski i Tubis w repertuarze Grzegorza Ciechowskiego

Bolewski i Tubis

Już w najbliższy piątek 15 marca o godzinie 19.00 w Scenie na Piętrze w Poznaniu wystąpi duet Bolewski i Tubis. Muzycy zaprezentują repertuar Grzegorza Ciechowskiego.

Radosław Bolewski (wokal, perkusja) oraz Maciej Tubis (fortepian i syntezator basowy) to oryginalny i wyjątkowy duet. Ich muzyka jest mieszanką jazzu i popu w odważnej improwizowanej odsłonie. Świetnie odnajdują się w autorskim repertuarze, ale na koncie mają również doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Jego dorobek w ujęciu duetu zyskuje współczesne i fascynujące ujęcie. I właśnie repertuar byłego lidera Republiki będzie główną częścią ich występu w Scenie na Piętrze. Bolewski i Tubis koncertują z „czarno-białym” repertuarem od 2021 roku. O randze projektu świadczy jego prezentacja m.in. w Radio 357 oraz podczas Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu.

Bolewski & Tubis mają na koncie dwie płyty: „Lunatyk” (2018) i „Bez końca” (2020). Obie zostały doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych. Artyści nie ukrywają jednak, że to właśnie scena jest ich naturalnym środowiskiem: To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

Miejsce: Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań

Data: 15.03.2024, godz. 19.00

Ceny biletów:

– przedsprzedaż: 60 zł

– w dniu koncertu: 70 zł

Bilety do nabycia TUTAJ

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA

Może cię zainteresować:

Bolewski i Tubis
REKLAMA
REKLAMA

Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo

Już w ten piątek i sobotę, KARLIK Autoryzowany Dealer Land Rover, zaprasza do niezwykłej, klubowej aranżacji salonu Land Rover w Baranowie, na spotkanie z niepowtarzalnym Range Roverem Sport.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, odkryć można będzie zalety flagowych modeli Range Rover. Po statycznej prezentacji modelowej i skorzystaniu z wyjątkowego poczęstunku oraz pobudzającej kawy przygotowanej przez utytułowanych baristów, dedykowany doradca zabierze Państwa w drogową i off-roadową przygodę za kierownicą różnych wersji Range Rover Sport.

Biorąc udział w wydarzeniu w piątek  lub sobotę otrzymacie Państwo niezobowiązującą, profesjonalną wycenę Waszego auta marki premium oraz propozycję jego odkupu, na najlepszych warunkach na rynku.

Decydując się na złożenie zamówienia w trakcie Days of Range Rover Sport, skorzystacie także z:

– pakietu akcesoriów o wartości 15 000 zł 

– zaproszenia na darmową, kompleksową kontrolę stanu technicznego Waszego auta w dogodnym terminie

– możliwości wygrania uczestnictwa w jednym z eventów Range Rover Experience w 2024 roku. 

Kiedy?

piątek, 19 kwietnia w godzinach 8:00-18:00

sobota, 20 kwietnia w godzinach 9:00-18:00

Gdzie?

Land Rover Karlik Poznań

ul. Poznańska 30, 62-081 Baranowo k.Poznania,

Poznański prestiż

REKLAMA
REKLAMA
Days of Range Rover Sport Karlik Baranowo
REKLAMA
REKLAMA