fbpx

Tekst: Campione

Zdjęcia: Materiały prasowe

To styl życia, moda, swoboda i odpoczynek. To ubrania, które pomagają wyrazić naszą osobowość i wyjątkowość. Campione jest międzynarodową marką lifestyle’ową oferującą modę najwyższej jakości z licznymi akcentami stylu marynistycznego. Marka istnieje już od 30 lat i sukcesywnie rozwija swoją działalność o coraz to nowsze rynki. Na polskim rynku już prawie 20 lat swoim charakterystycznym, marynistycznym stylem przyciąga nie tylko żeglarzy. Fanami Campione są też panie i panowie ceniący sportowy styl życia, kochający ruch, słońce i przestrzeń.

Kolekcja Lisa Campione skierowana jest do eleganckiej, nowoczesnej kobiety, która chce wyglądać modnie, ale jednocześnie ceni sobie wygodę. Każda linia jest idealnym połączeniem między sportowym stylem a kobiecością i szykiem, dzięki czemu świetnie nadaje się do noszenia na co dzień. Harmonia między modą a wygodą odzwierciedla ogromne doświadczenie firmy na rynku mody damskiej oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet.

Szczególny styl kolekcji Claudio Campione najlepiej charakteryzują określenia – klasycznie sportowa oraz innowacyjna. Kolekcja skierowana jest do mężczyzn ceniących sobie wysokiej jakości modę, ekskluzywny wygląd oraz komfort noszenia. W każdej linii można znaleźć znakomite projekty z nietuzinkowymi wykończeniami oraz yachtingowymi detalami.

Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej znajdziemy szeroką gamę koszul, polówek,

T-shirtów, spodni, bermudów i szortów. W linii damskiej oferujemy też sukienki – typowo sportowe, jak i bardziej eleganckie. Dresy o ciekawej stylistyce, topy i bluzki. Mężczyznę ubierzemy w znakomitej jakości polo, kurtkę przeciwwiatrową, a także kąpielówki. Rozmiary kolekcji damskiej występują od rozmiaru 34 do 48. Jeśli chodzi o panów – ubieramy od rozmiaru S do 3XL, a nawet 6XL. Każdy więc znajdzie coś dla siebie!

Celem marki jest trafić nie tylko do szaf swoich klientów, ale przede wszystkim do ich serc. Sprawić, aby ubraniem można się było cieszyć, bawić, eksperymentować. Kolekcje przeciwstawiają się życiowej rutynie, w unikalny sposób łącząc prostotę i elegancję. Naturalne tkaniny nadają ubraniom lekkości, jednocześnie podkreślając młodzieńczą niezależność. Modele są ponadczasowe, wszystkie mogą być dowolnie ze sobą łączone, co daje ogromne możliwości kreowania własnego stylu.