fbpx

Restauracja Kyokai Sushi Bar w City Parku to miejsce stworzone z pasji do dobrego smaku i miłości do kuchni na wysokim poziomie kulinarnym. Od początku funkcjonowania restauracja postawiła sobie za punkt honoru korzystanie wyłącznie z wysokiej jakości składników, tak by stać się miejscem, gdzie warto wracać. I tak udało im się stworzyć koncept, do którego od ponad 12 lat z przyjemnością wracają zarówno stali klienci z Poznania, jak i różnych zakątków Europy, a także przybywają nowi. 

„Aktualnie panująca sytuacja była dla nas nie lada wyzwaniem, które postanowiliśmy przekłuć w motywację do jeszcze skuteczniejszego działania. Sprawiliśmy, że kulinarna podróż do dalekich zakątków Azji jest idealną odskocznią od dnia codziennego. Zabieramy tam naszych klientów. Nie obniżyliśmy jakości produktów, częściej proponujemy nowe kombinacje rolek i nowe smaki przywołujące najwspanialsze wspomnienia egzotycznych podróży, które obecnie są niestety utrudnione” – mówi Anna Walczyk, właścicielka i założycielka Kyokai Sushi Bar. 

Klienci doceniają wyznaczniki profesjonalizmu tej restauracji, takie jak: 

– niespotykaną elastyczność, jeśli chodzi o kombinacje rolek, 

– nowe propozycje dań, 

– przygotowanie do realizacji finezyjnych zamówień na spotkania z przyjaciółmi, a także w gronie rodzinnym, gdzie przekrój wieku gości wymaga specjalnego menu, 

– wysoką jakość produktów,

– maksymalnie skrócony czas dowozu (większość zamówień realizują do 1 h!).

 Kyokai Sushi Bar dba o klientów, jest z nimi w ciągłym kontakcie, na swoich mediach społecznościowych wciąż wrzuca nowe pomysły. Warto tu zaglądać, chcąc być na bieżąco z ofertą oraz ciekawymi propozycjami. 

 

Jemsushi Poznań to miejsce kulinarnych doświadczeń inspirowanych Azją. Pierwsza w Polsce restauracja z autentyczną kuchnią rodem z Filipin, w której na oczach gości dania przygotowują Filipińczycy.

Jemsushi to także perfekcyjne sushi dla wymagających klientów, będące połączeniem japońskiej tradycji i polskiej kreatywności.

Serwujemy je zaraz po przygotowaniu, zapewniając tym samym najlepszy smak oraz temperaturę.

Nasze menu skomponowaliśmy tak, aby zachwycić koneserów kuchni azjatyckiej.