fbpx

 

  1. Coś klasycznego… Przyjaciele 

Joey, Chandler, Ross, Monica… Wszyscy z Was na pewno znają te imiona. To Przyjaciele! A walentynki to dobry czas na maraton z serialem Friends. Nie brakuje w nim wątków miłosnych, a w szczególności w sezonach 2 i 3. Nie będę zdradzać nic więcej. Radzę się też pospieszyć, bowiem Przyjaciele niedługo znikną z platformy NETFLIX, a sezonów jest niemało, bo aż 10!

 

2. Komedia zmieszana z kryminałem Zabójczy rejs

Jennifer Aniston poznaliśmy między innymi dzięki serialowi Friends, a Adama Sandlera znamy np. z Klik: I robisz co chcesz”. Ten duet potrafi zamieszać, tak jak w filmie Zabójczy rejs. 

Audrey Spitz (Jennifer Aniston) oraz Nick Spitz (Adam Sandler) wyjeżdżają w rocznicową podróż po Europie. Przypadkowo spotkany na pokładzie samolotu mężczyzna zaprasza ich na rodzinne spotkanie na wspaniałym jachcie, który jest własnością leciwego miliardera. Tam przy wieczornym bankiecie wszystko się zaczyna…

3. Dla nieco starszych Grace i Frankie

Hollywood nie jest krainą litości dla wiekowych już aktorek, takich jak Jane Fonda czy Lily Tomlin. Te w odwecie wobec ubiegającego czasu i wykorzystując swoje doświadczenie, zostały się producentkami. I wyszedł serial Grace i Frankie, gdzie obie zagrały tytułowe role. 

Co nas w nim czeka? Masa rozterek miłosnych, łez, zaskoczeń, dojrzałego humoru i wewnętrznych sporów. Wszystko oczywiście zostało oplecione kapitalną grą aktorską.