fbpx

 

Tekst: Katarzyna Fischer

Zdjęcia: Filip Olczak

Jedno z wielu takich miejsc na poznańskiej mapie beauty  – można by pomyśleć. Jednak Studio Figura na Osiedlu Lecha jest jedyne i niepowtarzalne, a to dzięki właścicielce i jej wyjątkowej historii.

Czy to jawa czy sen?

Jeszcze dwa lata temu nie słyszałam w ogóle o koncepcie Studio Figura. Działałam wtedy jako element korporacyjnej maszyny, snując marzenia o zmianie sytuacji zawodowej. Marzenia warto mieć, ale one rzadko same się spełniają… I tak rok temu stwierdziłam, że rzeczywistości za mnie nikt nie zmieni. Przestałam tylko marzyć. Zaczęłam działać i planować metamorfozę swojego życia.

Marzenia w realizacji

Jak to w życiu bywa, przez niespodziewany zbieg okoliczności dowiedziałam się o koncepcie franczyzowym Studio Figura. Z racji tego, że zawsze bliska mi była tematyka beauty oraz szeroko pojętego świata kobiet, zainteresowałam się tym projektem. Spodobała mi się idea tworzenia miejsc wyłącznie dla pań. Postanowiłam więc urzeczywistnić swoje plany dotyczące własnego biznesu.

Moje Studio – moje miejsce

Już mogę tak śmiało powiedzieć, choć musiałam się tego nauczyć. Otóż moje Studio Figura jest miejscem, w którym z pełnym zaangażowaniem wspieramy przeróżne kobiety w dążeniu do osiągnięcia ich celów. Pomagamy ziścić marzenia związane z poprawą samopoczucia i udoskonaleniem sylwetki, a także ze zmianą sposobu życia. Oczywiście, takich miejsc beauty jest wiele – gabinetów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej itp. Większość jednak dba o pojedynczy aspekt zdrowego stylu życia, natomiast my podchodzimy do klienta holistycznie. W naszym przekonaniu ważna jest zarówno aktywność fizyczna, jak i dieta, ogólne samopoczucie kobiet, które pojawiają się w naszym Studio, oraz suplementacja i kosmetyki, jakich używają.  Warto podkreślić, że Studio Figura to również miejsce przyjazne osobom z dużą nadwagą czy otyłością. Profesjonalny zespół dba o to, aby treningi i zabiegi były dobrane indywidualnie, pod konkretne osoby, aby kobiety podczas ćwiczeń czuły się tu komfortowo i otrzymały odpowiednio wybraną dietę.  

Atrakcyjna oferta

W naszym Studio każda klientka znajdzie coś dla siebie. Mamy kilka stref przygotowanych pod indywidualne gusta i preferencje. Panie, które lubią  intensywny trening i oczekują szybkich rezultatów, ćwiczą na sali fitness, na takich urządzeniach jak bieżnia z podciśnieniem Vacu Shaper lub eliptyk skośny Swan Shaper. Natomiast w strefie wellness relaksują się, leżąc i  korzystając z dobrodziejstw nowoczesnych urządzeń do limfodrenażu czy elektrostymulacji. W części bardziej ekskluzywnej przeprowadzane są zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, które redukują tkankę tłuszczową oraz pomagają zadbać o skórę w procesie odchudzania. Oferujemy również zabiegi na twarz, szyję i dekolt.