fbpx

Long-Time-Liner® to niemiecka marka makijażu permanentnego. Jej największym atutem jest nieustanny nacisk na doskonalenie się i najwyższą jakość produktów. Marka od początku istnienia dba o to, aby sprostać najwyższym standardom i tym samym stosuje się do najbardziej wymagających norm. Bez wątpienia obecnie możemy ją uważać za numer jeden na świecie pośród wszystkich metod makijażu permanentnego. Gwarantuje ona naturalny, świeży, elegancki i przede wszystkim bezpieczny zabieg. Kobiety korzystające z usług linergistek Long-Time-Liner® z powodzeniem szczycić się mogą naturalnym pięknem na co dzień. 

Rodzinę marki Long-Time-Liner® tworzą najlepsze specjalistki w Polsce. Dlaczego? Ponieważ prawie trzydziestoletnie doświadczenie i wiele sukcesów w makijażu permanentnym, dbałość o wysoki standard, intensywna nauka i treningi gwarantują najwyższą jakość usług i wiedzy linergistki. 

Elite Long-Time-Liner® to tytuł, który zobowiązuje. Oznacza podniesienie już posiadanych, wieloletnich kwalifikacji do najwyższego stopnia w hierarchii linergistek marki Long-Time-Liner®. Tytuł otrzymują tylko nieliczne i najlepiej wyspecjalizowane linergistki w Polsce. Treningi poprzedzające otrzymanie odznaki Elite są intensywne i kładą nacisk na nawet najmniejszy szczegół.

Paulina Szymańska, linergistka Elite Long-Time-Liner®, opowiada, co tytuł Elite oznacza w praktyce dla klienta.

To najwyższe umiejętności z zakresu technik precyzyjnego rysunku wstępnego, tak aby makijaż tworzył integralną całość z wizerunkiem klientki. Nie można „przerysować urody”, trzeba stworzyć piękną i harmonijną spójność. Rysunek makijażu permanentnego to nie „odbijanie” szablonu na twarzy klientki, co jak często się słyszy, jest tak rozumiane. Każda z klientek, która trafia do mnie na fotel, traktowana jest indywidualnie. Tutaj znaczenie ma wszystko: rozstaw oczu, źrenic, ustawienie kości jarzmowych, głębokość oczodołów, łuk brwiowy, a nawet kształt i budowa twarzy.

To także odpowiedni dobór koloru makijażu i jego intensywności. Prawidłowy kolor to taki, który jest dyskretny, ale jednocześnie uwydatnia największe atuty na twarzy naszej klientki. Dobór pigmentu musi być idealnie dopasowany do jej cery, upodobań i charakteru. Zaawansowany stopień umiejętności linergistki Elite Long-Time-Liner® pozwala na prawidłowe miksowanie dostępnych barwników, aby stworzyć perfekcyjny kolor odpowiedni dla danej klientki. Kolorymetria to nieodłączny punkt kwalifikacji, codziennie doskonalony przez zasady łączenia i dobierania pigmentów wraz z zdobywanym doświadczeniem. Z praktyki, jako ciekawostkę, mogę zdradzić, że blondynki najczęściej wybierają pastelowe, delikatne, różane i subtelne kolory ust, a brunetki kierują w mocny look zarówno ust, jak i brwi. A prawidłowa pigmentacja gwarantuje sukces. Cały proces doboru koloru do wykonanego wcześniej rysunku to prawdziwa sztuka. Trzeba wykazać się nie tylko wiedzą, ale przełożyć gust i zmysł artystyczny na twarz klientki, by uczynić ją jeszcze piękniejszą, dodać jej pewności siebie i sprawić, aby makijaż stał się wizytówką jej charakteru.

To też praca na najlepszym aparacie do mikropigmentacji Conture Liner Duo® – dla każdej linergistki Elite Long-Time-Liner® jest to najważniejsze i najcenniejsze narzędzie pracy. Osobiście nie wyobrażam sobie pracy na innym aparacie. Gwarantuje precyzyjne podawanie barwników, dzięki czemu zabezpieczam klientkę przed powstaniem grudek czy nierówności mających wpływ na wytrzymałość i jakość makijażu. Idealnie spisuje się w przypadku trudnej skóry, a także męskiej, która jest z reguły twardsza i grubsza. Aparat ma również ogromne znaczenie szczególnie w pigmentacji ust, gdzie nawet wśród linergistek nieoficjalnie mówi się, że jest to najtrudniejszy obszar do pigmentacji. Często słyszę, że praca wykonywana na aparacie sprawia, że zabieg jest mniej bolesny. Igła pracuje równomiernie, a odpowiednio dobrany program w zgodzie z płynną pracą dłoni linergistki nie rani skóry, ale odpowiednio ją pigmentuje. Ryzyko powstania mikroblizn jest wyeliminowane niemalże do zera, a dzięki temu makijaż utrzyma swoją intensywność jednakowo na całym obszarze. 

Barwniki do mikropigmentacji to rzecz święta zarówno dla mnie, jak i dla każdej linergistki z tytułem Elite. To one w największym stopniu decydują o bezpieczeństwie wykonywanego makijażu, jego trwałości, zabezpieczeniu przed niepożądanym blaknięciem koloru czy ryzykiem alergii. Barwniki Long-Time-Liner® produkowane są w sterylnych warunkach i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Posiadają również certyfikat i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Każda klientka powinna mieć świadomość, jakim produktem będzie wykonywany makijaż. Pamiętaj, że masz prawo pytać nie tylko o kwalifikacje, ale również o pigmenty stosowane podczas usługi.

To także możliwość wykonania pełnej i bezpłatnej konsultacji przedzabiegowej. To bez wątpienia daje poczucie bezpieczeństwa i podwyższa poziom satysfakcji z oferowanej usługi. Warto zwrócić uwagę na wszystkie kwestie, które chcemy poprawić w swoim wyglądzie i już na konsultacji uzgodnić jak najwięcej szczegółów. Wstępna wizualizacja makijażu to idealne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych, czy obawiających się efektu końcowego.

Tytuł Elte Long-Time-Liner® dał nie tylko mnie, ale przede wszystkim klientkom, poczucie, że wykonuję swoją pracę w zgodzie z najwyższymi standardami. Makijaż permanentny to dla wielu kobiet bardzo wygodne rozwiązanie. Dobrze wykonany jest idealną alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Coraz częściej w gabinecie spotykam również mężczyzn, którzy szukają pomocy w wyrównaniu asymetrii brwi, uzupełnieniu braków czy rekonstrukcji ust po rozszczepie warg. Jako linergistka Elite Long-Time-Liner® usta rozszczepowe rekonstruuję w swoim gabinecie bezpłatnie.