fbpx

Tekst: Madeline

Zdjęcia: Zuzanna Chałupniczak

Modelka: Agata Małecka

Nowa kolekcja Magdaleny Maćkowiak, właścicielki marki Madeline, stworzona została z miłości do natury, tego, co kocha najbardziej. Wzory tkanin i printy to bogactwo pięknych kwiatów i kolorów, niczym różnobarwna łąka w słoneczny dzień. W najnowszej kolekcji projektantka postawiła na naturalne tkaniny, m.in. takie jak: len, bawełna, wiskoza, idealne na letnią porę roku. 

Każda kobieta znajdzie dla siebie wyjątkowe kreacje. Zaczynając od długich, eleganckich sukienek, które doskonale sprawdzą się na wyjątkowe okazje, a nawet śluby, kończąc na seksownych, falbaniastych, nieco kokieteryjnych sukienkach mini, w jakich śmiało można spędzać wakacyjny czas. Jak w każdym projekcie, tak i w tej kolekcji projektantka zadbała o najmniejszy detal. Przy ekskluzywnym looku ich noszenie gwarantuje także wysoki komfort i swobodę ruchów. Wypróbuj, a sama poczujesz się jak gwiazda srebrnego ekranu!

Od 12 lipca oficjalnie możemy podziwiać dzieła Magdaleny Maćkowiak w jej Atelier przy ulicy Dąbrowskiego 23/4. Charakter wnętrza jest jak z najpiękniejszej bajki! Drzewo magnolii, wszechobecne kwiaty, dzieła sztuki na wieszakach – a wszystko to w niezwykle klimatycznej kamienicy, zachowane w charakterze marki Madeline. Każdy – kto interesuje się modą, lubi otaczać się wyrafinowanym pięknem, ceni fashion na najwyższym poziomie – powinien odwiedzić to miejsce… I to nie raz!

Zapraszamy do zakupów stacjonarnych, w Atelier, a także na stronie: www.madelineshop.pl