fbpx

Nobel Tower Centrum Zaawansowanych Technologii to jedyny park naukowo-technologiczny w centrum Poznania. Atuty? 7 tys. m kw. nowoczesnych powierzchni biurowych, laboratoryjnych, usługowych i sal konferencyjnych, ale przede wszystkim unikatowe wsparcie dla klientów, którzy chcą zorganizować wyjątkowy i skuteczny event. 

Tekst: Michał Gradowski 

Nobel Tower to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków Poznania. Dzięki ażurowej elewacji ten 14-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany przy ulicy Dąbrowskiego 77 A jest połączeniem nowoczesności, lekkości i elegancji.  

Oryginalna fasada inspirowana budową tkanki mięśniowej – zaprojektowana przez Piotra Barełkowskiego, współtwórcę Starego Browaru – zyskała uznanie specjalistów, a cały inteligentny, energooszczędny budynek wyróżniono European Property Awards 2015-2016.  

Ciekawa architektura jest jednak tylko dodatkiem do wyjątkowego pakietu usług biznesowych, jakie oferuje Centrum Zaawansowanych Technologii. 

Obok wynajmu komfortowej powierzchni biurowej, w Nobel Tower prężnie działa także Centrum Konferencyjne. Do dyspozycji gości jest duża sala mieszcząca do 120 osób, zaawansowane rozwiązania multimedialne i najwyższej klasy sprzęt do prowadzenia konferencji i wideokonferencji. Oprócz tego Centrum dysponuje także dwoma mniejszymi Salami Warsztatowymi na 12-25 osób oraz 8 salami dedykowanymi na spotkania biznesowe dla 8-12 osób.  

Do tego dwupoziomowy parking na 150 miejsc, nowoczesne, komfortowe lobby z recepcją czynną całą dobę, trzy szybkobieżne windy i Restauracja na Trawie oferująca usługi cateringu na najwyższym poziomie. Największym atutem Centrum jest jednak wsparcie doświadczonego zespołu i bogaty pakiet usług wspierających. – Wychodzimy poza ramy obiektu konferencyjno-biznesowego, dodając do najwyższych standardów eventowy pazur. Realizujemy najbardziej skomplikowane projekty, skupiamy się na maksymalizowaniu efektów i optymalizacji kosztów, a przede wszystkim na odciążaniu kontrahentów przy organizacji całego wydarzenia – mówi Ewa Michalska, key account manager w Centrum Zaawansowanych Technologii. 

Priorytetem jest zawsze precyzyjne określenie celu eventu i dopasowanie do niego optymalnych, sprawdzonych rozwiązań, a także kompleksowa obsługa. – Każdy klient znajduje się pod opieką koordynatora, który nie tylko zajmuje się całym procesem przygotowań, ale także np. promocją wydarzenia. Bierzemy na siebie również takie aspekty, jak rezerwacja noclegów, przelotów czy taksówek dla gości, zajmujemy się dedykowaną aranżacją sal, w tym przygotowaniem grafik, zapewniamy także serwis IT przed i w trakcie wydarzenia, hostessy konferansjerów czy dodatkowe atrakcje – wyjaśnia Ewa Michalska.  

Wirtualne biuro

Jednym z celów powstania Nobel Tower jest wspieranie nowo powstających firm, zwłaszcza tych stawiających na innowacyjne rozwiązania i wprowadzających na rynek nowe usługi. Dla start-upów i nie tylko idealnym rozwiązaniem jest usługa wirtualnego biura. W jej ramach firma otrzymuje adres do rejestracji działalności gospodarczej, możliwość odbierania i przechowywania korespondencji oraz jej przesyłania pod wskazany adres, a także dostęp do sal konferencyjnych, które można rezerwować online. 

– Firma zyskuje w ten sposób prestiżowy adres w rozpoznawalnym budynku, a my pomagamy jej właścicielowi zrobić wrażenie na kontrahentach m.in. poprzez powitanie gości firmy na totemie w głównej recepcji czy multimedialną oprawę przy salach konferencyjnych. Wiele firm, które rozpoczynały współpracę od wirtualnego biura, następnie korzystały z małych 1-2 osobowych przestrzeni, dziś wynajmuje już całe piętro – mówi Ewa Michalska.  

Dla kogo Nobel? 

Nobel Tower to budynek, który skupia firmy z branż kreatywnych, związanych z designem czy nowoczesnymi technologiami. Swoje stałe miejsce ma tu także branża medyczna, której dedykowanych jest kilka pięter biurowca. To jednak optymalna przestrzeń dla nowoczesnej, innowacyjnej firmy z każdej branży, a także miejsce, które łączy naukę z biznesem, a w przypadku dzieci – naukę z zabawą. Obok działań biznesowych Centrum Zaawansowanych Technologii organizuje też eventy edukacyjne – realizuje projekt „Ekoszlak” podnoszący świadomość ekologiczną dzieci i młodzieży, przygotowuje twórcze warsztaty z ekodesignu, recyklingu i upcyklingu czy „Kilowaty zabawy” – eksperymenty z energią przy użyciu zestawów demonstracyjnych. Zaangażowanie, kreatywność i niewyczerpane pokłady dobrych pomysłów – to jest to, na co mogą liczyć wszyscy partnerzy Nobel Tower.