fbpx

Załoga Fitswim od lat przekonuje, że pływanie może być przyjemne dla każdego, bez względu na wiek. Poznańska pływalnia szczyci się wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Kompleksowy i nowoczesny budynek w centrum miasta oferuje spory wachlarz usług, dzięki czemu każdy znajdzie usługi najlepiej dostosowane do swoich potrzeb. 

– Jesteśmy znani i rozpoznawani głównie z prowadzenia szkoły pływania. Jako pierwsi w Wielkopolsce zainicjowaliśmy oswajanie z wodą niemowląt od trzeciego miesiąca życia – mówi Klaudia Kubasiewicz, menadżer Fitswim. 

Dzięki takim zajęciom, prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dziecko ma zapewniony rozwój motoryczny, społeczny. Zacieśnia też więź z rodzicami. Zajęcia w wodzie korygują również wady podstawy już u najmłodszych. 

Z doskonale opracowanych zajęć w kameralnej atmosferze skorzystać mogą nie tylko rodziny z dziećmi, ale także kobiety w ciąży. Specjalistyczne zajęcia w wodzie wzmacniają mięśnie miednicy, ułatwią poród naturalny, pomogą donosić ciążę, ale także zapewnią odprężenie i relaks w tak ważnym momencie życia. 

Kadra Fitswim prowadzi zajęcia z nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz ćwiczenia dla osób aktywnych, również po 50. roku życia i seniorów. Ćwiczenia w wodzie wzmacniają mięśnie bez obciążenia stawów. Ruch wody ujędrnia skórę i poprawia jej elastyczność. Same zajęcia dają poczucie relaksu i komfortu. – Cenimy sobie holistyczne podejście do człowieka, zwalczając przyczynę jego problemów zdrowotnych, a nie same objawy. Dlatego też współpraca między zespołem podologów, fizjoterapeutów, kosmetologów oraz dietetyka jest u nas kluczowa – dodaje Klaudia Kubasiewicz. 

Podczas pobytu w Fitswim skorzystać można także z dodatkowych zabiegów w Strefie Zdrowia i Urody: pielęgnacyjnych i leczniczych dotyczących skóry i paznokci. Podolodzy z firmy Fitswim pomagają w leczeniu odcisków, kurzajek, wzrastających paznokci. Dokonują także kompleksowej diagnostyki stóp i chodu, a w razie konieczności projektują indywidualne wkładki ortopedyczne. Dzięki wsparciu fizjoterapeutów w Fitswim skorzystać można z terapii manualnej oraz pracy z wykorzystaniem technik osteopatycznych. – Dodatkowo dysponujemy bogatą ofertą usług z zakresu klasycznej fizykoterapii, a także innowacyjnymi urządzeniami, takimi jak: laser wysokoenergetyczny HIL, SALUS TALENT, fala uderzeniowa oraz TR-therapy, czyli fala radiowa. Oferujemy również pomoc w zakresie niwelowania blizn, w tym pooperacyjnych. Dopełnieniem naszego zespołu jest dietetyk, który pomoże odzyskać dobre samopoczucie, zdrowie i zgrabną sylwetkę – wyjaśnia Klaudia Kubasiewicz.

Z kolei w Strefie Urody można zrobić coś przyjemnego dla siebie. Klienci chwalą sobie nawilżająco-odżywcze zabiegi na ciało Bali oraz peeling wodno-tlenowy, są to najczęściej polecane zabiegi.

Dzięki tak szerokiej gamie możliwości z oferty Fitswim skorzystać może każdy. Dlatego też firma szczyci się, że w jej kompleksie wielokrotnie odbywały się także przyjęcia czy imprezy tematyczne, jak wieczór panieński, a nawet roczek.