fbpx

Zyskujący na popularności „work-life balance” wiąże się silnie z miejscem zamieszkania. Męczący zgiełk miasta to jeden z wielu argumentów, by spakować walizki i uciec od metropolii. Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania z dala od hałaśliwego centrum, ponieważ wśród zieleni o wiele łatwiej odszukać wewnętrzny spokój.

Nie każdy jednak chce dojeżdżać każdego dnia do pracy z podmiejskich miejscowości lub po prostu ceni sobie spontaniczne spotkania z przyjaciółmi przy kawie w urokliwych knajpkach. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, poznański deweloper Dom-Eko sprytnie łączy rozwiązania i rusza z nową, wyjątkową inwestycją.

Gdzie leży źródło jej wyjątkowości? Na jedynej poznańskiej wyspie!

Twoja wyspa

Na ostatniej w Poznaniu warciańskiej wyspie wśród nadrzecznej zieleni powstaje kameralna inwestycja. Od strony zachodniej główne koryto Warty, od wschodniej kanał Ulgi, do którego uchodzi rzeka Cybina – oddzielenie rzekami od miasta tworzy idealne warunki do życia. Tumsky Residence to więcej niż dom czy mieszkanie – to prestiżowa rezydencja w samym sercu miasta.

Bliskość natury i urokliwe nadwarciańskie tereny gwarantują wypoczynek i aktywne spędzanie czasu wolnego. Dobra komunikacja z głównymi punktami Poznania, takimi jak Rondo Śródka, Stare Miasto czy Malta oraz połączenie wyspy z lądem trzema mostami otwiera przed mieszkańcami morze perspektyw bogatego, miejskiego życia. Tumsky Residence to miejsce, które idealnie łączy nowoczesny, tętniący życiem rytm miasta z naturalną harmonią i wewnętrznym spokojem.

Prestiżowa inwestycja

Prestiż inwestycji nie płynie jedynie z wyjątkowej lokalizacji. Ostrów Tumski to najstarsza dzielnica Poznania i kolebka polskiej państwowości. Tworząc projekt nieruchomości, architekt stał przed niemałym wyzwaniem, by połączyć historyczny urok miejsca ze współczesnymi trendami architektonicznymi oraz wysublimowaną elegancją.

Tumsky Residence to niewielka willa o nowoczesnej architekturze, zaprojektowana z wykorzystaniem eleganckiej, czerwonej cegły. Zwieńczeniem projektu budynku jest sygnaturka – wieża widokowa, z której rozciąga się widok na rzekę.

Projekt zakłada 44 komfortowe mieszkania. Znajdą się tu kawalerki oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o metrażu od 25 do 95 m². Przez przeszklone ściany przestronnych, ponad stumetrowych apartamentów zlokalizowanych na ostatnich piętrach, mieszkańcy będą mogli podziwiać rozległą panoramę terenów rzecznych. Parter przeznaczono na obszerne lokale usługowe – biurowe i oświatowe.

Wysokie mieszkania charakteryzuje duża ilość naturalnego światła – to zasługa imponujących przeszkleń i lukarn. Przytulne loggie przywodzą na myśl nadmorski, relaksujący klimat, tak bardzo potrzebny po męczącym dniu pracy. Komfort mieszkania zwiększą nowoczesne windy, będące łącznikiem między podziemnym parkingiem i częścią mieszkalną. Dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców to stacja ładowania samochodów elektrycznych umiejscowiona w hali pod budynkiem oraz praktyczne stojaki rowerowe. Cały projekt inwestycji zostanie wykonany przy użyciu przyjaznych środowisku materiałów budowlanych i wykończeniowych wysokiej klasy – to gwarancja  komfortu mieszkania oraz doskonałej izolacji termoakustycznej.

Na wyciągnięcie ręki

Z jednej strony bliskość natury, nadrzeczna zieleń oraz bezpośrednie sąsiedztwo nadwarciańskich terenów rekreacyjnych, z drugiej tętniący życiem rytm miasta i bliskość centrum. Wszystko to, choć zamknięte w sercu miasta, jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy sięgnąć po komfortowe mieszkania w prestiżowej inwestycji Tumsky Residence. Odkryj uroki mieszkania na wyspie!